Відбулось відкриття виставки художньої фотографії Сергія Єременка "Молюсь за тебе, Україно"
10 жовтня в Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана відбулось відкриття виставки художньої фотографії Сергія Єременка «Молюсь за тебе, Україно», присвяченої Дню захисника України.
Справжньою окрасою заходу стало музичне привітання для автора та гостей у виконанні оркестрової групи Академічного ансамблю пісні та танцю «Сіверські клейноди».
Передивляючись світлини, представлені на виставці, відчуваєш, що автор надзвичайно вимогливий до себе, він прискіпливо і ретельно шукає сюжет, натуру, ракурс, оптимальне освітлення. Його роботи не є банальним відбитком реальності, яка випадково потрапила в об’єктив. Його роботи завжди продумані і вивірені.
Саме тому ці світлини – справжні мистецькі твори, від яких отримуєш і естетичне, і інтелектуальне задоволення. Виставка картин, що написані світлом, – яскрава, неординарна, вартісна.
Останні новини Чернігівщини
Власна справа, народжена з мрії та досвіду… 13:08
Юрій Нешкуренко з Чернігова давно знав, чим хоче займатися. За освітою він — слюсар з ремонту автомобілів, а на практиці — людина, до якої зверталися друзі та знайомі по допомогу з автівками. Ремонт власного авто, поради іншим, робота «для своїх» — усе це поступово переросло у мрію про власну справу.
Про ставки податків для фізичних осіб-підприємців 13:06
Пунктом 293.1 ст. 293 Податкового кодексу України (далі – Кодексу) визначено, що ставки єдиного податку для платників першої групи встановлюються у відсотках (фіксовані ставки) до розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня податкового (звітного) року (далі – прожитковий мінімум), другої групи – у відсотках (фіксовані ставки) до розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року (далі – мінімальна заробітна плата).
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:02
Протягом минулої доби зареєстровано 11 небезпечних подій, а саме: 11 пожеж.
Поліція викрила двох зухвалих зловмисників, які вчинили бійку та погрожували зброєю у Прилуках 08:36
За оперативного супроводу співробітників відділу кримінальної поліції Прилуцького районного відділу поліції слідчі під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури повідомили про підозру двом чоловікам, які вчинили хуліганські дії біля одного з ресторанів міста.
У Козельці поліцейські затримали підозрювану у вбивстві знайомого 08:34
Поліцейські відділення №1 (сел. Козелець) Чернігівського райуправління поліції затримали 42-річну місцеву мешканку, яка під час сварки вбила свого знайомого. Поліцейські помістили затриману до ізолятора тимчасового тримання.