Патріотичний концерт для учнів чернігівських шкіл
До Дня козацтва та Дня захисника України, який відзначатиметься на cвято Покрови Пресвятої Богородиці, 9 жовтня у концертній залі Чернігівського обласного філармонійного центру відбувся святковий концерт.
Послухати козацькі і сучасні українські пісні та твори з репертуару січових стрільців і вояків Української Повстанської Армії до концертної зали завітали учні середніх класів шкіл Чернігова.Для нихсвій творчий наробок продемонстрували: Академічний народний хор (керівник, заслужений діяч мистецтв України Володимир Коцур), Театр танцю "Екватор" (керівник Віктор Войников), а також концертні виконавці - заслужені артисти України Володимир Гришин і Сергій Сулимовський, лауреати міжнародних конкурсів Тетяна Олійник, Світлана Примак, Марина Коваленко, Ольга Печко, Макс Пузан, В'ячеслав Мацвійко та артисткиЯна Корольова, Марина Юрченко і Вікторія Олійник. Провели концерт ведучі філармонійного центру Інна Василенко та Дмитро Обєдніков.
В концерті також взяла участь артистка розмовного жанру Олена Белеванцева - мати старшого солдата 13-го батальйону ЗСУ Володимира Близнюка, який загинув 6 вересня 2014 року в Станиці Луганській під час проведення АТО. У її виконанні для школярівпрозвучала українська поетична патріотика.
За словами режисера-постановника дійства Дмитра Обєднікова, дуже важливо щоб подібні тематичні концерти проводити саме для підлітків, оскільки патріотичні пісні якнайкраще сприяють формуванню особистості, прививають дітям патріотизм та любов до своєї рідної землі. «До програми увійшло дуже багато пісень, – розповів Дмитро Обєдніков. – Зокрема, прозвучали відомі твори - марш нової армії «Зродились ми великої години», пісні «Гей ви, козаченьки», «Козачка», «Чорна гора» тощо, інформує прес-центр Чернігівського обласного філармонійного центру
фестивалів та концертних програм.
Останні новини Чернігівщини
Землевпорядники Чернігівщини оцифрували понад 9,8 тис. документацій із землеустрою та оцінки земель у першому півріччі 2026 року 16:54
Упродовж січня – червня 2026 року фахівці Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області перевели в електронну форму понад 9,8 тис. документацій Державного фонду документації із землеустрою та оцінки земель.
Від маленької сауни-бочки до сучасного комплексу відпочинку 16:33
Саме такий шлях пройшла родина Макаренків із села Хотинівка на Ніжинщині. Масштабувати бізнес Олегу та Юлії допомогли грантові програми, зокрема «Грант для ветеранів та членів їхніх сімей» від служби зайнятості.
За матеріалами СБУ 7 років ув’язнення отримав один з учасників каналу втечі ухилянтів за кордон 16:11
За доказовою базою Служби безпеки заочно засуджено до 7 років позбавлення волі одного з учасників каналу незаконного виїзду за кордон українських громадян призовного віку.
Ремонт укриття і термомодернізація ліцею: як громади Ніжинщини готуються до нового навчального року 15:43
Під час візиту на південь регіону начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус відвідав дві громади – Ніжинську і Талалаївську сільську. У фокусі – готовність ТГ до старту нового навчального сезону.
Хотіла купити запчастини до авто, натомість втратила 15 тисяч гривень: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахраїв на інтернет-майданчиках 15:21
Шахраї часто розміщують на інтернет-платформах фейкові оголошення про продаж різних товарів та переконують покупців робити передоплату. Поліцейські вкотре закликають громадян бути пильними під час здійснення покупок у інтернет-магазинах та сплачувати за товар виключно після його отримання й перевірки.