Наприкінці вересня у Чернігові відбудеться третій міжнародний джазовий фестиваль Chernihiv Jazz Open
Його презентували громаді представники творчої агенції Che-studio Олександра Федоренко і Ярослав Сухомлин на ранковій Каві з джазом 30 серпня.
Chernihiv Jazz Open
Велика музична подія вже втретє збере в Чернігові меломанів з усієї України: перед ними виступатимуть провідні джазові виконавці з України, Молдови, Сербії та ін. Зокрема, гостями Chernihiv Jazz Open стане унікальний проект "ДомРа" (його учасники - єдині, хто виконує джазові композиції на українській домрі), Руслан Єгоров (кращий молодий джазовий вокаліст України), Shoping Hour (спільний україно-сербський проект), Євген Дідик & Free National Band (етно-джазовий колектив, в якому головує один з найкращих трубачів України і Молдови Євген Дідик).
Хедлайнером, тобто головною зіркою фестивалю, стане відомий французький колектив Paris Combo (нагадаємо, хедлайнером першого Chernihiv Jazz Open була Джамала, другого - німецький джазовий вокаліст Карл Фрієрсон).
Концерт-відкриття фестивалю відбудеться 27 вересня в клубному форматі в арт-пабі "Варенікс", а великі концерти призначені на 28-29 вересня.
Організатори фестивалю обіцяють окрім концертів чимало додаткових цікавих заходів, наприклад - виставку дитячого малюнку "Джаз очима дітей". А головною новинкою цього року стане велика весела хода вулицями міста - джаз-парад, який очолить міжнародно відомий музичний колектив, оркестр військово-музичного центру Сухопутних військ ВСУ.
Ціни на квитки, як для такого масштабного заходу, доволі прийнятні: від 60 до 250 грн. Але певна частина виступів взагалі буде безкоштовною: на відкритій Зеленій сцені на Алеї Героїв.
Останні новини Чернігівщини
У Прилуках поліцейські затримали наркоторгівця 17:43
Співробітники відділу кримінальної поліції спільно зі слідчими Прилуцького районного відділу поліції під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури задокументували низку фактів збуту наркотичних речовин, до яких причетний 39-річний місцевий житель.
Прилуцьким краєзнавчим музеєм реалізовано проєкт «Локальна спадщина Прилуччини у мистецькій Галаганівській колекції» 17:21
Тепер частину унікальної мистецької колекції з Чернігівського художнього музею можна подивитись у Прилуцькому краєзнавчому музеї. І не тільки там
Реабілітація поруч: у Сухополов’янській громаді створили соціальну тренажерну залу 15:50
Нова сучасна тренажерна зала днями відкрилася в селі Заїзд Сухополов’янської сільської ради.
Анна Казакова здобула бронзу змішаного командного турніру на чемпіонаті Європи з дзюдо 15:26
З 31 жовтня до 03 листопада у Кишиневі (Молдова) проходив чемпіонат Європи з дзюдо U23, в якому взяли участь понад 300 дзюдоїстів з 38 країн Європи.