Бібліотечне рандеву до Всеукраїнського дня бібліотек
26 вересня у читальній залі Прилуцької міської центральної бібліотеки імені Любові Забашти відбулося бібліотечне рандеву до Всеукраїнського дня бібліотек «Сьогодні особливий день для тих, хто книгу любить, поріднився з нею».
Під час заходу бібліотекарів із професійним святом привітали начальник відділу культури і туризму Прилуцької міської ради Катерина Мовчан, депутат Прилуцької міської ради Володимир Мазуренко, директор книгозбірні Людмила Зубко.
Чудове артистичне привітання подарував бібліотекаркам режисер народного самодіяльного театру «Рампа» Прилуцького міського будинку культури, заслужений працівник культури України Анатолій Кизим.
Почесними гостями зустрічі стали ветерани бібліотечної справи, які поділилися своїми спогадами з професійного досвіду. Ольга Лукаш, яка все життя пропрацювала з книгою і була завідувачкою міської дитячої бібліотеки, побажала колегам наснаги і успіхів у професійній діяльності, а також вміння цінувати моменти теперішнього щастя.
Загалом бібліотечне рандеву проминуло у атмосфері приємних спогадів і спілкування, щирих усмішок і душевних розмов.
Останні новини Чернігівщини
Менська та Носівська громади співпрацюватимуть у межах проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» 17:47
24 березня, в межах четвертої хвилі національного проєкту «Пліч-о-пліч: Згуртовані громади» Менську ТГ відвідала делегація з Носівської громади.
Обласна дитяча лікарня отримала допомогу від спортивного клубу «X-Line» 17:36
Днями матеріально-технічна база Чернігівської обласної дитячої лікарні поповнилася важливим обладнанням завдяки благодійному збору, який організували вихованці та команда спортивного клубу «X-Line».
Ветерани та ветеранки Чернігівщини обиратимуть представника від області у Раду ветеранів 15:21
27 березня відбудеться засідання регіональних зборів, на яких буде обрано представника від Чернігівської області до складу Ради ветеранів війни за незалежність України при Міністерстві у справах ветеранів України.
На Ніжинщині поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків 17:03
Оперативники відділення поліції №1 (м. Бахмач) Ніжинського районного управління поліції задокументували декілька фактів збуту наркотичних засобів, до яких причетний мешканець одного із сіл Ніжинського району. Зловмисника затримали, йому загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Поліцейські Корюківщини скерували до суду справу посадовиці, що обвнувачується у службовій недбалості на закупівлі укриттів 16:31
Слідчі Корюківського районного відділу поліції під процесуальним керівництвом Корюківської окружної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт стосовно посадовиці виконавчої влади за неналежне виконання службових обов’язків, що призвело до завдання збитків у понад 700 тисяч гривень.