Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 1 травня, 13:08:18

Дар’я Пирогова, Дмитро Кравець і оркестр "Філармонія": Рахманінов і Прокоф'єв

19.09.2019   15:19Агенцiя

Студенти Національної музичної академії України ім. П.І.Чайковського піаністи Дар’я Пирогова та Дмитро Кравець взяли участь у новій концертній програмі, яку представив глядачам Академічний симфонічний оркестр «Філармонія» під керівництвом заслуженого діяча мистецтв України Миколи Сукача.

 

Молоді піаністи — учні славетного українського педагога Наталії Гриднєвої. «Вісімнадцять років поспіль Академічний симфонічний оркестр «Філармонія» має честь співпрацювати з видатним викладачем по класу фортепіано Наталією Гриднєвою, - каже художній керівник та головний диригент оркестру. - Тим самим ми віддаємо шану педагогу, який виховує все нові і нові молоді таланти».

Таких музикантів, як Дмитро Кравець і Дар’я Пирогова, недарма вважають майбутнім української піаністичної школи. Вони переможці та лауреати багатьох всеукраїнських та міжнародних конкурсів.

Для Дар’ї Пирогової виступ на сцені Чернігівського обласного філармонійного центру був дебютним виступом з симфонічним оркестром. Виконаний нею та оркестром  «Філармонія» Концерт для фортепіано з оркестром №2, до мінор Сергія Рахманінова і понині є одним з найпопулярніших творів фортепіанної літератури, що входить до репертуару найкращих піаністів світу.

Дмитро Кравець вже неодноразово мав честь виступати з оркестром «Філармонія». Цього разу молодий піаніст презентував слухачам Концерт №3 для фортепіано з оркестром, до мажор Сергія Прокоф'єва, який критики називають найдосконалішим твором Прокоф'єва - свого роду підбиттям підсумків пошуку жанру, філософією, відображеною в звуках.

 

Прес-центр Чернігівського обласного філармонійного центру

фестивалів та концертних програм

 

Останні новини Чернігівщини

 Успіх чернігівської спортсменки на чемпіонаті України

Успіх чернігівської спортсменки на чемпіонаті України 16:34

З 27 до 29 квітня у Києві відбувся Чемпіонат України з настільного тенісу серед спортсменів до 18 років з порушеннями слуху.

Знімала військовозобов’язаних з обліку в реєстрі «Оберіг»: поліція Чернігівщини повідомила про підозру військовослужбовиці ТЦК та СП

Знімала військовозобов’язаних з обліку в реєстрі «Оберіг»: поліція Чернігівщини повідомила про підозру військовослужбовиці ТЦК та СП 14:09

На Чернігівщині поліцейські викрили схему незаконного ухилення від військової служби, яку організувала військовослужбовиця одного з районних ТЦК та СП. Підозрювана мала доступ до автоматизованої системи «Оберіг» та знімала військовозобов’язаних з обліку.

 Чернігівська політехніка поповнилася обладнанням для підготовки реабілітологів

Чернігівська політехніка поповнилася обладнанням для підготовки реабілітологів 10:52

Національному університету «Чернігівська політехніка» передали допомогу від Благодійного фонду «Help-Ua».

У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція

У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція 09:21

У селі Вознесенське Киселівської громади Чернігівського району розпочала роботу нова поліцейська станція. Відтепер безпековою ситуацією та потребами понад 5 тисяч жителів громади опікуватиметься поліцейський офіцер Олександр Волковський.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини