Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 7 грудня, 08:26:18

У студії UA:ЧЕРНІГІВ показали дві дитячі моновистави шведської акторки Емми Ріббінг

24.05.2019   10:26Агенцiя

В телестудії UA:ЧЕРНІГІВ відбувся показ дитячої вистави "Rumbling with Bugaku" шведської акторки й хореографки Емми Ріббінг. Захід організував "Театр 23" за підтримки посольства Швеції в Україні та The Swedish Arts Grants Committee.

UA:ЧЕРНІГІВ є офіційним партнером події.

"Як виявляється, у Чернігові важко знайти приміщення для якогось міжнародного проекту, бо, мабуть, не всі такі відкриті, як Суспільне. До того ж Еммі потрібен був простір, де вона могла б працювати разом із дітками. У нас дуже багато сцен, які відірвані від глядачів, нам це не підходило. Суспільне погодилося допомогти, тож ми одразу перейшли до співпраці”, — сказала голова ГО "Театр 23" Тетяна Янко.

Для чернігівських глядачів влаштували два безкоштовні покази, кожен із яких відрізнявся від іншого, оскільки Емма не просто грала перед дітьми, а й залучала їх до дійства. "Rumbling with Bugaku" — півгодинна вистава для дітей дошкільного віку. Вона майже безмовна. Акторка взаємодіє з глядачами за допомогою звуків, рухів, міміки та художніх образів.

Для Емми вистава в Чернігові стала першим виступом перед дітьми, які говорять не шведською чи англійською мовами. За її словами, вона також здобула новий корисний досвід.

"Це багатомовність. Танець, малюнок, музика — усе це мова. Для дітей природно гратися зі звуками, так вони спілкуються до того, як вчаться говорити. Своєю виставою я звертаюся й до педагогів, показую, як можна вчити дітей мови через гру. Дорослим варто повчитися спілкуватися, як діти. Особисто я багато чого вчуся в дітей”, — говорить Емма Ріббінг.

Виставу відвідали вихованці чернігівських дитячих центрів розвитку й творчих студій. Наступного дня вже для дорослої аудиторії Емма Ріббінг провела лекцію та майстер-клас на базі "Театру 23". Метою заняття було допомогти навчитися співпрацювати та відчувати одне одного всім, хто працює з дітьми, займається театральним чи хореографічним мистецтвом.

На мистецьких заходах за два дні побували не тільки чернігівці, а й гості з Києва й Хмельницького.

"Ми були раді підтримати таку ініціативу, для нас це також новий досвід, — сказав менеджер Чернігівської філії Суспільного Вадим Соколюк. — У нашій студії вже відбувалися театральні дійства, але вистави для дітей показали вперше. Було цікаво спостерігати, як Емма Ріббінг тримає увагу аудиторії, фактично не промовляючи слів. Суспільне відкрите для людей, тож ми й надалі підтримуватимемо всілякі ініціативи, а також влаштовуватимемо власні заходи”.

Останні новини Чернігівщини

За допомогами від фонду звернулись  майже 70 тисяч працюючих громадян Чернігівщини

За допомогами від фонду звернулись майже 70 тисяч працюючих громадян Чернігівщини 07:38

Упродовж січня-листопада 2021 року за виплатами відповідно до загальнообов’язкового державного соціального страхування звернулись 65,8 тис працюючих громадян Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 07:37

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території Чернігівської області за період з 8:00 06 грудня по 8:00 07 грудня 2021 року

Ярослава Крамаренко про арт-проєкт «Mark Future Art» у Чернігові

Ярослава Крамаренко про арт-проєкт «Mark Future Art» у Чернігові 07:35

Учасниця проєкту «Бізнес-акселератор» Ярослава Крамаренко розповіла про свою мрію — арт-проєкт «Mark Future Art» у Чернігові

Казначейство не реєструє договорів: у Прилуках два ОСББ не можуть отримати компенсацію на утеплення

Казначейство не реєструє договорів: у Прилуках два ОСББ не можуть отримати компенсацію на утеплення 07:28

Прилуцька міська рада не може надати платіжні доручення для проведення відшкодування заходів із енергозбереження за програмою «Енергодім» для двох ОСББ (вул. Земська та вм 12).

Проєкт “Я-Медіа” на Чернігівщині: підсумки листопада

Проєкт “Я-Медіа” на Чернігівщині: підсумки листопада 07:18

На Чернігівщині триває реалізація міжнародного проєкту «Я – Медіа».