У Чернігові презентували новий сезон "Зеленої сцени"
В одній з кав'ярень Чернігова відбулася прес-конференція з нагоди старту нового сезону творчого простору "Зелена сцена". У заході взяла участь команда проекту: Леся Федоренко, Ярослав Сухомлин, Інна Адруг, Дмитро Янчук, Сергій Тонканов, Марина Веремієнко.
"Ми повертаємось на вже реконструйовану "Алею героїв" у форматі триденних фестивалів раз на місяць, з травня по вересень. Перший зелений уік-енд пройде 17-19 травня. Такий формат ми вдало протестували минулого року на локації біля Художнього музею, тож вирішили продовжити в тому ж ключі й цьогоріч", - зазначила Леся Федоренко.
Зокрема організатори додають, що одним з нововведень цього сезону, буде включення до "Зеленої сцени" відкритого літературного простору "Літера", який раніше існував як окремий фестиваль.
Окрім цього, тепер творчий проект "Зелена сцена" відбуватиметься за підтримки Українського культурного фонду та Посольства США в Україні.
"Зелена сцена - це не комерційний проект, він існує виключно завдяки нашим партнерам, організаціям, бізнесменам та іншим небайдужим людям. Цього року нам вдалося залучити двох великих партнерів - це Український культурний фонд та Посольство США в Україні. Зокрема посольство фінансує так звану американську складову фестивалю. Завдяки такій підтримці на "Зеленій сцені" буде відображена значна частина американської культури", - сказав Ярослав Сухомлин.
Останні новини Чернігівщини
На Коропщині поліцейські виявили двох водіїв, які керували транспортними засобами у стані алкогольного спʼяніння 17:21
Під час патрулювання на території Коропської громади правоохоронці виявили двох водіїв, які кермували в стані алкогольного сп’яніння.
У Чернігові відкрили виставку на честь загиблих працівників культури області 16:39
Від сьогодні в Обласному історичному музеї ім. Василя Тарновського експонується виставка, присвячена пам’яті працівників культури, які загинули в російсько-українській війні.
Зливав нечистоти в яр: на Чернігівщині викрили факт забруднення земель 16:17
Поліція Новгород-Сіверщини розслідує факт забруднення землі відходами