Ольга Табуліна і Юлія Литвинова у “Вокальному абонементі”
Солістка Національної філармонії України, лауреат міжнародних конкурсів Ольга Табуліна (мецо-сопрано) та солістка Оперної студії Національної музичної академії України ім. П.І.Чайковського, також лауреат міжнародних конкурсів Юлія Литвинова (сопрано) 14 квітня стали учасниками двадцять другого концерту в рамках творчого проекту Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм “Вокальний абонемент”.

Особливість концерту полягала в тому, що Ольга Табуліна представляла музичне мистецтво епохи високого бароко і класицизму, а Юлія Литвинова — твори від епохи романтизму до ХХ сторіччя.
Ольга Табуліна відома шанувальникам вокального мистецтва, зокрема, участю в постановках “Царевої нареченої” Миколи Римського-Корсакова, “Балу-маскараду” Джузеппе Верді, “Дідони і Енея” Генрі Перселла. В її репертуарі - партії в творах Йоганна Себастьяна Баха, Дмитра Бортнянського, Вольфганга Амадея Моцарта, Джоакіно Россіні.
На сцені філармонійного центру співачка у супроводі піаніста Володимира Кнорозка представила свою програму “Caro mio ben”, яка включає твори Томазо Джордані, Бенедетто Марчелло, Джованні Сгамбаті, арії з опер Георга Фрідріха Генделя, Антоніо Вівальді, Крістофа Віллібальда Глюка, Андре Гретрі, Вольфганга Амадея Моцарта.
Для солістки Оперної студії Національної музичної академії Юлії Литвинової філармонійна сцена близька: випускниця Чернігівського музичного коледжу ім. Л.Ревуцького, вона неодноразово брала участь у концертних програмах центру. Артистці, безумовно, повною мірою передалися таланти батьків – викладачів Чернігівського музичного коледжу народної артистки України Лариси Роговець і заслуженого артиста України Володимира Литвинова.
У “Вокальному абонементі” Юлія Литвинова у супроводі концертмейстера — заслуженої артистки Бурятії Лариси Реутової виконала арії з опер Джузеппе Верді, Джакомо Пуччіні, Імре Кальмана, Шарля Гуно, а також романси Петра Чайковського, Сергія Рахманінова, українські народні пісні.
У концерті взяв участь відомий співак (також випускник Чернігівського музичного коледжу) Олександр Прокопенко. У його виконанні прозвучали популярні оперні арії.
Прес-центр Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм
Останні новини Чернігівщини
Ніжинські поліцейські затримали підозрювану, яка ножем завдала тяжких тілесних ушкоджень своєму співмешканцю 10:51
У Ніжині поліцейські затримали жінку, яка під час конфлікту, на ґрунті спільного розпиття алкоголю, тяжко поранила ножем свого співмешканця.
На Чернігівщині внаслідок російської атаки поранено жінку та неповнолітню дівчину: поліція документує наслідки 10:50
Сьогодні, 1 вересня, росіяни атакували безпілотниками м. Городню Чернігівського району. Внаслідок ворожих ударів зазнали поранень двоє місцевих мешканок - 50-річна жінка та 14-річна дівчина.

В Україні створюють протезні мікроклініки для реабілітації після ампутацій 10:48
В Україні реалізується проєкт зі зміцнення системи охорони здоров’я у сфері реабілітації після ампутацій.
Чернігівські тхеквондисти вибороли сім медалей на чемпіонатах України у Львові 10:46
З 21 до 23 серпня у Львові відбулися масштабні всеукраїнські змагання з тхеквондо ВТФ: Чемпіонат України серед юніорів та Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР, УФК та спортивних клубів у розділах керугі та пумсе.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:45
Протягом минулої доби зареєстровано 15 небезпечних подій, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 14 пожеж.