Ліричні та веселі історії одеського дворика
У День сміху 1 квітня на численні прохання глядачів “Ліричні та веселі історії одеського дворика” знову звучали на сцені обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм.

“Це оновлена версія мюзиклу, - каже режисер-постановник концерту, лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів Дмитро Обєдніков. - Тут є легендарні одеські пісні, легендарний одеський гумор. І легендарні одеські персонажі — тьотя Роза, Сонечка, Циля...”
Музична вистава за сценарієм Світлани Бунзяк — історія про те, як голлівудський сценарист Девід потрапляє в атмосферу старої Одеси, її двору, де керує та сама неспинна тьотя Роза. І в Одесі — такій, якою її бачить Девід, лунає музика — багатонаціональна, різнобарвна, але завжди яскрава, як сама Одеса. Єврейські пісні тут звучать разом з українськими, а грузинські танці співіснують із шансоном та радянськими шлягерами.
У постановці взяли участь заслужені артисти України Володимир Гришин і Сергій Сулімовський, лауреати всеукраїнських та міжнародних конкурсів Ольга Печко, Інна Василенко, Марина Коваленко, Марина Маккей, Світлана Примак, Макс Пузан, В'ячеслав Мацвійко, Анна Та Дар'я Міхневич, Яна Корольова, Катерина Іващенко, Олександр Лузан, Театр танцю "Екватор" на чолі з Віктором Войниковим. Учасниками вистави стали і глядачі, адже місцем дійства була не тільки сцена, а й глядацька зала.
Артистам вдалося відтворити дух “перлини біля моря”, побудованій на веселій мудрості її жителів. “Наша мета — подарувати глядачам вибухові емоції, - зазначив Дмитро Обєдніков. - Цей позитив навесні потрібен кожному”.
Прес-центр Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм
Останні новини Чернігівщини
Землевпорядники Чернігівщини оцифрували понад 9,8 тис. документацій із землеустрою та оцінки земель у першому півріччі 2026 року 16:54
Упродовж січня – червня 2026 року фахівці Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області перевели в електронну форму понад 9,8 тис. документацій Державного фонду документації із землеустрою та оцінки земель.
Від маленької сауни-бочки до сучасного комплексу відпочинку 16:33
Саме такий шлях пройшла родина Макаренків із села Хотинівка на Ніжинщині. Масштабувати бізнес Олегу та Юлії допомогли грантові програми, зокрема «Грант для ветеранів та членів їхніх сімей» від служби зайнятості.
За матеріалами СБУ 7 років ув’язнення отримав один з учасників каналу втечі ухилянтів за кордон 16:11
За доказовою базою Служби безпеки заочно засуджено до 7 років позбавлення волі одного з учасників каналу незаконного виїзду за кордон українських громадян призовного віку.
Ремонт укриття і термомодернізація ліцею: як громади Ніжинщини готуються до нового навчального року 15:43
Під час візиту на південь регіону начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус відвідав дві громади – Ніжинську і Талалаївську сільську. У фокусі – готовність ТГ до старту нового навчального сезону.
Хотіла купити запчастини до авто, натомість втратила 15 тисяч гривень: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахраїв на інтернет-майданчиках 15:21
Шахраї часто розміщують на інтернет-платформах фейкові оголошення про продаж різних товарів та переконують покупців робити передоплату. Поліцейські вкотре закликають громадян бути пильними під час здійснення покупок у інтернет-магазинах та сплачувати за товар виключно після його отримання й перевірки.