Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 21 жовтня, 04:19:08

Нова директорка Чернігівської бібліотечної системи

09.03.2019   11:35Агенцiя

Чернігівська міська рада призначила на посаду директора Чернігівської централізованої бібліотечної системи (міської бібліотеки ім. М. Коцюбинського) Людмилу Василівну Зіневич.

Людмила Зіневич

Людмила Зіневич

Багаторічна директорка бібліотеки Ніна Іванівна Власенко пішла з посади у зв’язку із закінченням контракту і виходом на пенсію, але вона, як досвідчений фахівець, і далі працює в закладі.

Людмила Зіневич пройшла конкурсний відбір на посаду, і з нею було підписано контракт. До складу системи входять центральна бібліотека, що на вулиці ім. Кирпоноса, а також більше десяти бібліотек-філій по місту.

Тисячі чернігівців охоче користуються послугами бібліотеки. В останні роки, окрім традиційної послуги книгообміну, бібліотека значно розширила функції. Тут діють численні клуби за інтересами, проводяться презентації, творчі зустрічі з цікавими людьми, конкурси, діє комп’ютерний центр.

Людмила Зіневич — філолог, кандидат філологічних наук, перед цим працювала доцентом, викладачем української мови і культури в Національному технологічному університеті. Добре відома своєю громадською діяльністю. Вона є координатором і викладачем Безкоштовних курсів української мови, які користуються все більшою популярністю. При курсах також діє виїзний університет — організовуються екскурсійні поїздки по визначних місцях області і України. Також пані Людмила згуртувала коло патріотів, прихильників народного мистецтва у спільноту «Українська світлиця», де теж проходять цікаві зустрічі, спілкування.

На новій посаді директорка вже організувала кілька цікавих заходів, зокрема, круглий стіл у Міжнародний день рідної мови, за участю представників української, білоруської і чуваської громадських організацій.

Останні новини Чернігівщини

“Симфонія тривалістю в життя” триває 10:40

Академічний симфонічний оркестр “Філармонія” Чернігівського обласного філармонійного центру (художній керівник та головний диригент — заслужений діяч мистецтв України Микола Сукач) 18 жовтня 2025 року представив глядачам програму, в яку увійшли твори юного Вольфганга Амадея Моцарта.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:37

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 3 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

20 жовтня: цей день в Україні і світі 10:35

День 1335 Російська агресія - Day 1335 Russian aggression

Забезпечення мобільним зв’язком та інтернетом: на Чернігівщині працювала команда Мінцифри та Мінрегіону 12:44

Стан покриття мобільним зв’язком, оптичним інтернетом в Чернігівській області, особливо в період тривалих відключень електроенергії, обговорювали 15 жовтня на зустрічі в ОВА.

СБУ викрила ще 4 організаторів «ухилянтських схем» на півночі України 12:02

Служба безпеки України заблокувала нові схеми ухилення від мобілізації та затримала 4-х організаторів оборудок.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини