"Дзвін місячного сяйва" привіз до Чернігова відомий український художник Володимир Подлєвський
На виставці в арт - цеху "Ремзавод" він представив більше 20 робіт з двох творчих періодів, які об’єднані загальною тематикою.
Це праці 1996 - 99 років, які майже ніде не виставлялись, та сучасні пейзажі, написані в Індії.
Саме ця сонячна країна, де живописець побував тричі, надихнула на створення незабутніх містичних образів.
Творчість майстра пов’язаний з містикою. Це натурні роботи. Проте у кожному сюжеті та образі - власне бачення митця. Його роботи зберігаютья в музеях Харкова, Донецька, Чернігова, в фондах Міністерства культури і туризму, в приватних зібраннях в Україні і за кордоном.
Проте сам автор продає свої дітища тільки хорошим людям. А коштують вони до 10 тисяч доларів. А ті, які одразу приглянулися дружині та синові, ціною не обумовлює.
Останні новини Чернігівщини
Патрульні розшукали водія, який залишив місце автопригоди, він був з ознаками спʼяніння 14:38
21 червня близько 17-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення про ДТП на парковці міського пляжу — водій авто Volkswagen Passat, рухаючись заднім ходом, здійснив наїзд на автомобіль заявниці Skoda Octavia та залишив місце події.
ебайдужість громадян допомогла патрульним виявити нетверезого мотоцикліста 14:16
21 червня ввечері на лінію 102 надійшло повідомлення: на парковці торгового центру на проспекті Левка Лукʼяненка їздить мотоцикліст, ймовірно, напідпитку. На місце направили екіпаж патрульних.
Чернігівщина – серед регіонів, які демонструють найкращі результати у впровадженні програми ментального здоров’я «Ти як?» 13:32
У межах ініціативи першої леді Олени Зеленської «Ти як?» днями відбулося п’ятнадцяте розширене засідання Міжвідомчої координаційної ради з питань охорони психічного здоров’я та надання психологічної допомоги особам, які постраждали внаслідок збройної агресії рф проти України.
У Чернігові відкрили мультиспортивну арену, встановлену за підтримки міста-побратима Аахена 12:45
Понад 500 юних спортсменів Чернігова отримали новий сучасний простір для тренувань. На території веслувальної бази ДЮСШ «Україна» на березі Десни офіційно розпочала роботу мультиспортивна ігрова арена з тренажерним обладнанням, встановлена завдяки підтримці міста-побратима Аахена в межах проєкту Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ).
Мобільність у кризових умовах: 12 позашляховиків Mitsubishi стали на захист життєдіяльності громад завдяки надійному плечу підтримки німецьких партнерів THW 12:17
Завдяки багаторічній співпраці з Німецьким федеральним агентством з надання технічної допомоги Technisches Hilfswerk (THW) прифронтові територіальні громади Чернігівщини, для яких в умовах постійних ворожих атак надійний транспорт є питанням виживання та ефективності, отримали транспортні засоби Mitsubishi L 200 Double cabine GL в кількості 12 одиниць.