Презентація у Мінську найкращої драматичної вистави року
Вистава Чернігівського академічного облмуздрамтеатру ім. Т.Г.Шевченка «Вій.

Докудрама» Наталі Ворожбит, поставлена режисером, заслуженим артистом України Андрієм Бакіровим, яка у 2018 році стала лауреатом Премії імені Леся Курбаса та переможцем у номінації «За найкращу драматичну виставу» Першого Всеукраїнського театрального фестивалю-премії «ГРА», 17 січня цього року була успішно презентована мінському глядачеві.
Після блискучого показу на сцені Національного академічного драматичного театру імені Івана Франка у березні минулого року та урочистого вручення у листопаді Національної театральної Премії Першого Всеукраїнського театрального фестивалю-премії «ГРА» вистава вирушила подорожувати театральними підмостками кращих українських театрів. Талановитій грі чернігівських артистів гаряче аплодували глядачі Харкова і Полтави, Києва і Херсона, Дніпра і Одеси…
Наприкінці минулого року творчий склад Чернігівського театру був запрошений до Мінська саме з виставою «Вій. Докудрама», яка рішенням Міжнародного журі Першого Всеукраїнського театрального фестивалю-премії «ГРА» була визнана найкращою драматичною виставою в Україні. І шевченківці не розчарували очікувань білоруської публіки, що була вражена захоплюючим сценічним дійством, створеним завдяки органічному поєднанню оригінальних режисерських рішень, сучасних засобів театрального втілення з натхненою високопрофесійною грою акторського ансамблю. Бурхливі овації після завершення спектаклю були нагородою виконавцям від схвильованих глядачів, які стоячи вшановували чернігівських акторів.
А схвальні відгуки театральних критиків та присутніх на виставі представників ЗМІ стали додатковим підтвердженням високої професійної майстерності творчого складу театру.
Останні новини Чернігівщини
«Солодкий бізнес»: відкрити у Ніжині «Жу-жу shop» допоміг грант від служби зайнятості 14:23
Шоколад із мухомором, гінкго білоба, кондицепсом – і все це у м. Ніжині, що на Чернігівщині. Такі нестандартні рішення пропонує своїм клієнтам місцева підприємиця, засновниця крафтового бренду «Жу-жу shop» Оксана Труш.
СБУ та Нацполіція затримали у Чернігові агента фсб, який вчиняв замовні підпали у північних областях України 14:19
Контррозвідка Служби безпеки спільно з Національною поліцією затримали у Чернігові російського агента, який за завданням фсб здійснював підпали об’єктів критичної інфраструктури регіону.
48 фермерів Чернігівщини отримали допомогу на відновлення – як подати заявку 14:16
Програма підтримки сільського господарства від Mercy Corps продовжує працювати на Чернігівщині. У 2025 році 48 фермерів та агропідприємств області отримали фінансову допомогу.
Понад 300 тисяч гривень збитків на будівництві: на Ніжинщині перед судом постануть керівник медустанови та інженер технагляду 14:06
У Ніжинському районі Чернігівщини поліцейські викрили керівника медустанови у причетності до розтрати бюджетних коштів, а також інженера технагляду у службовій недбалості під час проведення будівництва лікарні.
У Чернігові заклали капсулу часу на будівництві житлових комплексів за підтримки Данії 14:04
У Чернігові розпочинається великий будівельний проєкт зі зведення багатоквартирного житла соціального призначення, що фінансує Фонд GAU Данії.