В художньому відділі НКМ ім. І. Спаського відбулось відкриття виставки Ольги Тимченко "Без облич"
Надзвичайно тепло та дружньо відбулось відкриття виставки. Серед присутніх були батьки, друзі, пооціновувачі творчості Олі, а також ті, хто допомагав розкрити талант молодої художниці і донести його оточуючим.

Приємні слова лунали з уст Тетяни Миколаївни, мами Олі, теж творчої людини, яка пише гарні вірші та продекламувала їх всім присутнім.
Приїхали підтримати Олю колеги та друзі з м. Києва.
Була присутня на відкритті і Наталія Григорівна Тира, колишня завідувачка художнього відділу музею, яка допомагала у відкритті першої персональної виставки.
З першого погляду Оля – тендітна, усміхнена дівчина, яка випромінює радість та тепло. Але якщо ознайомитися з її полотнами, то можна зрозуміти наскільки глибоким є її внутрішній світ. Її картини – це відображення переосмисленого та переоціненого буття, світ фантазії та пошук сенсу життя. Користуючись силою кольору, ліній, світла, які дивовижним чином поєднується в її роботах, можна побачити як таємний світ картини простягається від художника до глядача.
Описуючи доробки Ольги Тимченко, чудово підійдуть слова Віталія Богдановича, автора книги «Новітня арт терапія. Про що мовчать мистецтвознавці», який зазначає, що художник вкладає певний спектр особистих станів, які через образи з картин передаються глядачеві і кожен зможе знайти в них щось своє, притаманне лише своєму внутрішньому світу.
Д. Бережняк, зав. художнього відділу НКМ ім. І. Спаського
Останні новини Чернігівщини
Чернігів і Амстердам стали партнерами в європейському проєкті кліматичної нейтральності 11:42
Місто Чернігів отримало європейського партнера — місто Амстердам — у межах міжнародного проєкту SUN4Ukraine (Sustainable Urban Net Zero Network for Ukraine).
Медицина без бар’єрів: у Бобровицькій громаді працює мобільна клініка 11:39
Доступність медичних послуг – один із пріоритетів Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні, ініційованої першою леді Оленою Зеленською. Над цим на Бобровиччині працюють як лікарі, так і керівництво громади разом з депутатським корпусом.
У Чернігові відкрилася фотовиставка «Обличчя стійкості» 11:22
23 жовтня у Чернігові відкрилася фотовиставка «Обличчя стійкості», присвячена незламності українських жінок у період війни, та організована Коаліцією «Чернігівщина 1325».
У січні-вересні 2025 року на Чернігівщині сплачено 30,7 млрд гривень податків, зборів та єдиного внеску 11:07
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до бюджетів усіх рівнів Чернігівської області платниками податків у січні-вересні 2025 року сплачено 19,4 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів, що на 25,4 відс. (на 3,9 млрд грн) перевищує факт надходжень відповідного періоду 2024 року.
До Всесвітнього тижня ядерної науки: у 100 школах проведуть XR-виставку «Чорнобиль у війні: уроки ядерної безпеки» 10:12
Вперше в Україні до Nuclear Science Week — Всесвітнього тижня ядерної науки — музейники, науковці та освітяни запускають одразу у 100 школах XR-виставку «Чорнобиль у війні: уроки ядерної безпеки».