Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 19 листопада, 12:06:06

“Світові хіти”: і знову аншлаг

30.01.2019   08:27Агенцiя

Не зміг великий зал Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів і концертних програм напередодні початку різдвяно-новорічних свят вмістити всіх бажаючих наживо побачити шоу “Світові хіти” у виконанні Академічного симфонічного оркестру “Філармонія” під керівництвом заслуженого діяча мистецтв України Миколи Сукача, а також заслуженого артиста України Сергія Сулімовського і лауреата всеукраїнських і міжнародних конкурсів Ольги Печко.

Тому 29 січня — на численні прохання глядачів! - програма “Світові хіти” знову прозвучала зі сцени філармонійного центру.

Два відділення музичного свята. Два відділення класики — академічної і естрадної: “Вальс квітів” Петра Чайковського і “Танцююча королева” ABBA, “O surdato ’nnammurato” з репертуару Лучано Паваротті, “Parlami d'amore, Mariù” з репертуару Маріо Ланца і знайомий всім хіт Queen "I Want To Break Free"... Від щемлячих "Don’t Cry for Me Argentina" і арії Ісуса Христа з опери "Ісус Христос — суперзірка" Ендрю Ллойд Веббера до танцювальних "What A Feeling" чи "Lady Marmalade". Плюс музика кіно - "Місія нездійсненна", "Пірати Карибського моря"...

Що об’єднує ці твори? Неповторність їх бачення, адже творчий почерк Миколи Сукача і його колективу, Ольги Печко, Сергія Сулімовського так само легко впізнаваний, як і перші ж ноти світових хітів. Тому й знову їх спільна програма зібрала аншлаг в обласному філармонійному центрі фестивалів та концертних програм.


Прес-центр Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині тривають пошуки зниклого неповнолітнього Ростислава Полєхіна 07:59

До пошуків 17-річного Ростислава Полєхіна максимально задіяні всі служби поліції Чернігівщини, працівники ДСНС, нацгвардійці, водолази, кінологи зі службовими собаками, громадськість. Для розшуку використовуються безпілотні літальні апарати та спецтехніка.

19 листопада: цей день в Україні і світі

19 листопада: цей день в Україні і світі 07:58

День 1365 Російська агресія - Day 1365 Russian aggression

Бібліотеки Чернігівщини розвивають цифрову грамотність: відбулися онлайн-тренінги для координаторів Хабів цифрової освіти 11:13

У Чернігівській області триває системна робота з розвитку цифрової грамотності населення. Протягом двох тижнів відбулися два п’ятиденні онлайн-тренінги для координаторів Хабів цифрової освіти – бібліотекарів, які щодня допомагають мешканцям громад опановувати цифрові навички, користуватися сервісами та впевненіше почуватися в інформаційному суспільстві.

Троє вчителів із Чернігівщини потрапили до короткого списку національної премії «Вчитель року 2025» 11:11

Троє педагогів із Чернігівщини стали фіналістами національної премії Goncharenko Centre’s Teachers Award, за результатами якої буде обрано «Вчителя року 2025». До короткого списку увійшли Світлана Петренко із Чернігова, Оксана Махлай із села Шатура, Ніжинського району та Яна Сташенко із Ніжина.

Народовладдя в дії: громади мають затвердити Статути до кінця 2026 року – підсумки вебінару від “Спілки Ініціатив Чернігівщини” 11:07

13 листопада відбувся вебінар "Статути територіальних громад: впровадження форм участі в контексті законодавства про народовладдя", організований об'єднання «Спілка Ініціатив Чернігівщини» спільно з Чернігівською ОВА.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини