Радість очікуваних зустрічей
Так склалося у цьогорічному січневому графіку гастролей Чернігівського облмуздрамтеатру, що зустрічати «старий» Новий рік артистам довелося у дорозі.
Тож святкові співанки щедрого вечора вони виконували для харківських глядачів, а засівати випало у сумських шанувальників театру. Обидва гастрольні виступи запам’ятаються шевченківцям переповненими театральними залами, палкими почуттями захоплених глядачів, гарячим прийомом на початку вистави і бурхливими оваціями і вигуками «Браво!» після її завершення.
І не дивно, адже чернігівці представляли славнозвісну гоголівську «Ніч перед Різдвом» на спеціальне запрошення харків’ян вже вп’яте, а деякі поміж сумських театралів зізнавалися, що вже втретє прийшли подивитися саме бакіровський варіант українських вечорниць у виконанні чернігівських артистів.
Тож очікувані театральні зустрічі обернулася спільною радістю і для виконавців, і для глядачів: для акторів – радістю зустрічі з чуйними і вдячними поціновувачами їхнього таланту, а для глядачів – насолодою від зустрічі з високопрофесійною творчою роботою акторського ансамблю, можливістю знову поринути у фантастичний світ цієї вражаючої комедійної вистави, яка вже три роки поспіль завойовує симпатії дедалі ширшої глядацької аудиторії в Україні та за її межами, а в минулому році була відзначена Гран-прі V-го Міжнародного Фестивалю Українського Театру «Схід – Захід» у польському місті Кракові.
Суцільні аншлаги та вибухові емоції вражених глядачів супроводжували кожне представлення містично-феєричної «Ночі перед Різдвом» у натхненному виконанні чернігівських артистів. А визнання глядачів втілилося у запрошення на наступні гастрольні виступи Чернігівського театру.
Раїса Міненко, керівник літературно-драматургічної частини театру
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.