Концертна зала має бути найкращою - Чернігівський міський голова
Міський палац культури Чернігова поступово перетворюється на сучасну споруду, зручну і комфортну для проведення будь-яких заходів.
Усі приміщення та конструкції поетапно приводяться до ладу, мережі та обладнання замінюються на сучасні. Роботи з оновлення палацу розраховані на кілька років і вже близькі до завершення. Зокрема, у 2018 розпочалася комплексна термомодернізація будівлі з капремонтом покрівлі та стін. Вже завершені ремонти покрівлі та ливневих систем, тривають роботи зі встановлення вітражу з боку другого входу (навпроти Новозаводської районної ради).
Про це розповіла директор КП «Міський палац культури ім. В’ячеслава Радченка» Ірина Должикова, звітуючи про роботу підприємства у 2018 році на нараді у Чернігівській міській раді 26 грудня.
- Загальна площа палацу культури - більше 6 тисяч метрів квадратних. Якщо їх якісно відремонтувати, то в ньому можна проводити заходи будь-якого формату. Тому ми намагатимемося завершити приведення до ладу всіх приміщень наступного року. У підсумку, палац культури буде найкращим місцем для проведення заходів у Чернігові, набагато кращим, ніж драмтеатр, - переконаний Владислав Атрошенко.
За інформацією Ірини Должикової, у 12-и творчих колективах палацу сьогодні займаються близько 2 тисяч дорослих та дітей. Представлені всі популярні жанри хореографічного та артистичного мистецтва. Колективи постійно запрошують і залучають до міських заходів, загалом у 194 різних заходах вони взяли участь протягом року.
Прес-служба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
Власна справа, народжена з мрії та досвіду… 13:08
Юрій Нешкуренко з Чернігова давно знав, чим хоче займатися. За освітою він — слюсар з ремонту автомобілів, а на практиці — людина, до якої зверталися друзі та знайомі по допомогу з автівками. Ремонт власного авто, поради іншим, робота «для своїх» — усе це поступово переросло у мрію про власну справу.
Про ставки податків для фізичних осіб-підприємців 13:06
Пунктом 293.1 ст. 293 Податкового кодексу України (далі – Кодексу) визначено, що ставки єдиного податку для платників першої групи встановлюються у відсотках (фіксовані ставки) до розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня податкового (звітного) року (далі – прожитковий мінімум), другої групи – у відсотках (фіксовані ставки) до розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року (далі – мінімальна заробітна плата).
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:02
Протягом минулої доби зареєстровано 11 небезпечних подій, а саме: 11 пожеж.
Поліція викрила двох зухвалих зловмисників, які вчинили бійку та погрожували зброєю у Прилуках 08:36
За оперативного супроводу співробітників відділу кримінальної поліції Прилуцького районного відділу поліції слідчі під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури повідомили про підозру двом чоловікам, які вчинили хуліганські дії біля одного з ресторанів міста.
У Козельці поліцейські затримали підозрювану у вбивстві знайомого 08:34
Поліцейські відділення №1 (сел. Козелець) Чернігівського райуправління поліції затримали 42-річну місцеву мешканку, яка під час сварки вбила свого знайомого. Поліцейські помістили затриману до ізолятора тимчасового тримання.