Персональна виставка молодої художниці Олени Саченко відкрилася у художньому салоні
Сорок дві роботи, більше тридцяти з яких представлені вперше. Все це останні творчі досягнення молодої художниці Олени Саченко.
Вона каже, малювати любила з дитинства. Після десяти років навчання в художній школі Олена повернулася до Чернігова. Каже, тут в рідному місті на творчість надихає все. Від чернігівського повітря до краєвидів. До того ж, тут у художниці багато друзів.
Картини Олени Саченко написані авторською технікою. Завжди відрізняються одна від одної. Двох схожих – не знайти. На полотні завжди відображає стан своєї душі, почуття враження та емоції. На картинах весняного періоду, здебільшого зображені квіти. Осінні картини – в теплих тонах.
На персональну виставку Олени Саченко завітало багато друзів, колег по цеху та шанувальників її творчості. Поздоровляли квітами, віршами і навіть піснею.
Персональна виставка Олени Саченко працюватиме до кінця літа.
Останні новини Чернігівщини
Захисник із Чернігова, який відкрив бізнес завдяки ветеранським грантам, планує його масштабувати 14:30
На запрошення ветерана, а нині підприємця Євгена Смаги, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус ознайомився з роботою його бізнесу. У Чернігові чоловік відкрив автомийку «Водолій». Бізнес працює більш ніж пів року.
В області затверджено комплексний план протидії пожежам: акцент – на профілактиці, контролі та відповідальності 11:43
Про готовність протидіяти масовим пожежам на Чернігівщині у весняно-літній період, можливі виклики і заходи реагування йшлося на брифінгу, який відбувся сьогодні в медіацентрі ОВА.
Допомога родинам загиблих воїнів: ухвалено чергове рішення 11:12
2 квітня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про надання одноразової матеріальної допомоги ще вісьмом членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України. Загальна сума виплат становить 648 525 гривень.
Поліція Чернігівщини скерувала до суду справу щодо членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоювали підпали на замовлення 11:10
Поліцейські Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо двох членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоїли на замовлення низку підпалів приватного житлового будинку у Чернігові.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:18
Протягом минулої доби зареєстровано 18 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 16 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.