До 40-річчя Чернігівської дитячої художньої школи відкрилася ювілейна виставка творчих робіт учнів закладу
Чернігівська дитяча художня школа, утворена у 1978 році, цьогоріч відзначає 40-річнний ювілей. Цей єдиний в нашій області дитячий спеціалізований заклад в галузі образотворчого мистецтва пройшов шлях становлення, утвердження, добре зарекомендував себе на Придесенні як унікальний осередок початкової мистецької освіти.
Навчальний процес здійснюється з таких базових предметів образотворчого мистецтва: «Рисунок», «Живопис», «Композиція», «Скульптура», «Історія мистецтв», також ведеться пленерна робота та літня навчальна практика. Зараз у школі викладають як відомі українські художники, члени Національної Спілки художників України, так і молоді викладачі з фаховою спеціалізованою освітою, які створюють творчу атмосферу, де повага до учнів, професіоналізм і людяність є визначальними чинниками усієї навчально-виховної роботи.
З нагоди 40-річного ювілею дитячої художньої школи у Музеї сучасного мистецтва «Пласт-Арт» відкрилася виставка, в експозиції якої близько 120 учнівських робіт.
Привітати викладачів та вихованців закладу завітав перший заступник голови обласної ради Валентин Мельничук, депутат обласної ради Дмитро Блауш. Оглянувши творчий доробок, перший заступник голови обласної ради висловив сподівання, що виставка творчих робіт учнів, розміщена серед експозицій Музею сучасного мистецтва «Пласт-Арт», де свого часу були представлені полотна визнаних майстрів пензля, збагатить скарбницю досягнень школи.
З нагоди 40-річного ювілею Валентин Мельничук нагородив колектив художньої школи Почесною грамотою обласної ради та відзначив роботу викладачів та наставників, які, здійснюючи навчальний процес у творчій атмосфері, сповна розкривають природні здібності дітей. Оскільки наш край щедрий на таланти, тому потрібно допомогти сповна розкритися юним даруванням, а в подальшому стати знаними майстрами образотворчого мистецтва, дизайну чи архітектури.
До присутніх на урочистому заході юних майстрів пензля, їхніх батьків та вчителів також звернулися настоятель храму Великомучениць Катерини отець Роман, начальник управління культури та туризму Чернігівської міської ради Олександр Шевчук та інші поважні гості.
Відділ інформаційного забезпечення та зв'язків з громадськістю виконавчого апарату Чернігівської обласної ради
Останні новини Чернігівщини
Поліція викрила двох зухвалих зловмисників, які вчинили бійку та погрожували зброєю у Прилуках 08:36
За оперативного супроводу співробітників відділу кримінальної поліції Прилуцького районного відділу поліції слідчі під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури повідомили про підозру двом чоловікам, які вчинили хуліганські дії біля одного з ресторанів міста.
У Козельці поліцейські затримали підозрювану у вбивстві знайомого 08:34
Поліцейські відділення №1 (сел. Козелець) Чернігівського райуправління поліції затримали 42-річну місцеву мешканку, яка під час сварки вбила свого знайомого. Поліцейські помістили затриману до ізолятора тимчасового тримання.
16 січня: цей день в Україні і світі 08:30
День 1423 Російська агресія - Day 1423 Russian aggression
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 14:46
Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 8 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
Інвестиція в дитинство: як мікрогрант допоміг розвитку освітнього центру «Ідея» 10:33
«Ідея» – найбільший приватний заклад позашкільної освіти в Ніжині, який являє собою безпечне, комфортне та сучасне середовище для навчання та розвитку дошкільнят і школярів.