Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 23 червня, 23:15:46

Петро Антоненко презентував свою книгу "Стріла"

31.10.2018   10:27Агенцiя

30 жовтня в Чернігівському літературно-меморіальному музеї-заповіднику Михайла Коцюбинського відбулася презентація книги Петра Антоненка «Стріла». Письменник понад 40 років присвятив журналістській роботі.

Петро Антоненко

Петро Антоненко

Нині він редактор і засновник Чернігівської обласної газети «Світ-інфо». За свою письменницьку діяльність Петро Антоненко був нагороджений літературно-мистецькою премією імені Михайла Коцюбинського. Його перу належать також книги «Бабине літо» (1994 рік) та «Свіча» (2001 рік).

«Стріла» - це книга прози і поезії, що була віддрукована з оригіналу-макету, створеного коштом обласного бюджету Чернігівської області в рамках Програми підтримки розвитку інформаційної та видавничої сфер Чернігівщини на 2016-2020 роки за результатами конкурсу місцевих авторів 2017 року. У книжці читачу пропонуються повісті, оповідання, що були написані у 1980-хх роках, а також поезії. Через опис характерних ситуацій з сільського і міського життя та завдяки майстерним діалогам у книзі яскраво і рельєфно змальовуються психологічні портрети героїв і життєві конфлікти, характерні так само і для сучасного суспільства.

На зустріч завітала і Ольга Чернякова, що виконала урочисту місію – вручила Петру Антоненку почесну грамоту від Секретаріату Національної спілки журналістів України за вагомий внесок у розвиток інформаційного простору Чернігівщини, багаторічну сумлінну працю на ниві журналістики, високі творчі здобутки та з нагоди ювілею.

Останні новини Чернігівщини

До 15 років позбавлення волі засуджено мешканця Чернігівського району за вчинення зґвалтування своєї доньки 17:46

За публічного обвинувачення прокурорів Козелецької окружної прокуратури судом визнано винним 44-річного мешканця Чернігівського району у вчиненні зґвалтування своєї 12-річної доньки (ч. 4 ст. 152, ч. 6 ст. 152 КК України).

“В ніч на Івана Купала” — разом з Академічним народним хором 16:45

Як завжди, неймовірно барвисту і виразну купальську програму запропонували глядачам артисти Академічного народного хору Чернігівського обласного філармонійного центру під керуванням заслуженого діяча мистецтв України Володимира Коцура.

Засуджено мешканця м.Чернігова за розбійний напад на військовослужбовця 16:21

Прокурором Чернігівської окружної прокуратури в судовому засіданні доведено вину 32-річного місцевого жителя у нападі з метою заволодіння чужим майном, поєднаним з погрозою застосування насильства, небезпечного для життя та здоров’я особи, яка зазнала нападу, вчиненому в умовахвоєнного стану особою, яка раніше вчиняла розбій, тобто у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 187 КК України.

Ще три громади області розробляють концепти безбар’єрних маршрутів 15:39

На Чернігівщині триває робота над формуванням комплексної мережі безбар’єрних маршрутів. Крім Олишівської селищної ради, дорожні карти таких проєктів намітили також Гончарівська, Коропська та Парафіївська громади.

Засуджено до 10 років позбавлення волі чоловіка за вбивство односельчанина 14:57

Чернігівською окружною прокуратурою доведено вину 54-річного мешканця одного з сіл Чернігівського району та області за фактом умисного вбивства знайомого своєї дружини (ч.1 ст.115 КК України).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини