Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 11 березня, 13:12:35

Розпочався тиждень "Будь уважним на дорозі"

29.10.2018   15:15Агенцiя

Тиждень, присвячений безпеці дорожнього руху, розпочався сьогодні в Школі безпеки обласної бібліотеки для дітей з занять під загальною назвою «Будь уважним на дорозі».

Вихованці 45-го чернігівського дитячого садочку йшли на заняття підготовленими – в спеціальних світловідбиваючих жилетах, аби кожен водій бачив їх і був обережнішим.

Заняття ж розпочалися з лялькової вистави «Твій друг Світлофор». Герої казки розповіли малюкам, як правильно поводитися на вулиці, що означають сигнали світлофору, які небезпеки можуть чатувати на неуважних пішоходів. А ще учасники занять в Школі безпеки познайомилися з бібліотечними книжками, присвяченими цій темі – «Безпека для зайченят, дівчаток і хлопченят», «Дорожня грамота для дітей», «Правила безпеки на дорозі для малят у віршах і малюнках» і багатьма іншими.

Кількість дорожньо-транспортних пригод, в яких постраждалими є діти, не зменшується. Відтак, на думку педагогів, знання правил дорожнього руху для дітлахів настільки ж необхідні, як вміння тримати ложку чи чистити зуби.


Чернігівська обласна бібліотека для дітей

Останні новини Чернігівщини

Освіта, здоров’я та потреби ВПО ­– В’ячеслав Чаус провів нараду з керівниками районів 11:06

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів нараду зі своїми заступниками й керівниками районів. Обговорили поточні питання по багатьох напрямах життєдіяльності громад.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:04

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж., внаслідок небезпечних подій постраждала 1 особа.

11 березня: цей день в Україні і світі

11 березня: цей день в Україні і світі 09:02

День 1477 Російська агресія - Day 1477 Russian aggression

Нелегальні азартні ігри: у Чернігові викрито та припинено діяльність грального закладу

Нелегальні азартні ігри: у Чернігові викрито та припинено діяльність грального закладу 11:04

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру місцевому жителю у незаконній діяльності з організації та проведення азартних ігор, за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 203-2 КК України).

На розвиток науки у Чернігівській області у 2026 році спрямували 16,83 млн грн

На розвиток науки у Чернігівській області у 2026 році спрямували 16,83 млн грн 10:19

Цього року за результатами державної атестації наукових установ і закладів вищої освіти Чернігівщина отримає 16,83 мільйона гривень базового фінансування науки.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини