Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 21 квітня, 22:57:45

У Ніжині в приміщенні, яке колись належало бабусі видатного конструктора, планують створити музей родини Корольова

15.10.2018   11:28

Музейний куточок, який понад сто років тому належав бабусі та дідусю видатного конструктора Сергія Корольова, присвячений родині Москаленків, планують відкрити в приміщенні магазину у місті Ніжин Чернігівської області. Про це повідомляє Zruchno.Travel з посиланням на слова директора Ніжинського краєзнавчого музею Геннадія Дудченка.

«Проводимо перемовини з орендарями будинку, в якому був магазин, що належав родині Москаленків, щоб там була музейно-комерційна складова, де гості Ніжина могли б, наприклад, придбати ті ж самі ніжинські огірки. Бо бабуся Корольова – Марія Москаленко – була активним промоутером цієї торгової марки, їздила з ними до Санкт-Петербургу. Була одним із найбільших оптових постачальників ніжинських огірків на початку XX століття», – повідомив Геннадій Дудченко.

Магазин «Бакалійна торгівля М.Я. Москаленка» розташовувався на розі нинішніх вулиць Гоголя та Яворського в Ніжині. Його збережена будівля є частиною архітектурного комплексу торговельних рядів XIX століття. Натомість житловий будинок Москаленків, в якому з 1908 по 1914 роки жив Сергій Корольов, до наших днів не зберігся.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 11:30

Протягом минулої доби зареєстровано 13 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 12 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 3 особи постраждали.

Поліція встановлює обставини поранення дитини у Ніжині 11:28

Вчора вдень до поліції надійшло повідомлення про те, що в місті Ніжин 12-річний хлопчик отримав поранення ноги з предмета, що схожий на травматичний пістолет.

Вражаючі результати чернігівської спортсменки на всеукраїнських змаганнях!

Вражаючі результати чернігівської спортсменки на всеукраїнських змаганнях! 11:22

З 14 до 19 квітня в Умані відбулися Кубок України та Всеукраїнські змагання серед юніорів та юніорок 2008–2009 років народження пам’яті олімпійської чемпіонки Юлії Рябчинської з веслування на байдарках і каное.

21 квітня: цей день в Україні і світі 09:19

День 1518 Російська агресія - Day 1518 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини