Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 травня, 23:05:23

Археологи радяться на Чернігівщині

21.07.2012   16:56Агенцiя

У Чернігові почався міжнародний польовий археологічний семінар “Урбаністичні центри Русі в контексті історії Середньовічної Європи”.

«Коровель – 2012»

«Коровель – 2012»

У ньому беруть участь представники академічних установ та університетів України, Росії, Білорусі, США, Франції, Швеції та Молдови.

В Інституті історії, етнології та правознавства імені О. М. Лазаревського своїми думками про нові напрацювання археологів та істориків поділилися академік Петро Толочко, професори Ігор Возний, Олександр Коваленко, Володимир Дятлов, член-кореспондент НАНУ Олександр Моця та інші.

У вихідні учасники археологічного семінару відвідають фестиваль словяно-варязької культури Коровель-2012 у с. Шестовиця.

Також вони ознайомляться з матеріалами археологічних розкопок, що проводять під цим населеним пунктом.

Павленко Сергій, "Голос України"

Останні новини Чернігівщини

Журналісти Чернігівщини вчилися працювати із реєстрами та базами даних 11:03

Вихідними регіональний хаб Інституту масової інформації «Медіабаза. Чернігів» організував дводенний тренінг - практикум для чернігівських медійників «Журналістські розслідування в місцевих медіа: як працювати з реєстрами та базами даних».

“Вечір української симфонічної музики” разом з оркестром “Філармонія” 10:58

Симфонічна музика – складний і, разом з тим, чи не найбільш емоційно багатий вид музичного мистецтва. В Україні початок становлення симфонічної музики відносять до XVIII сторіччя, а періодом її розквіту вважається століття минуле.

«Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги»: визначено перші команди, які представлять Чернігівщину на всеукраїнському етапі 10:55

Сьогодні стартував четвертий (обласний) етап ініціативи Президента України Володимира Зеленського «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги». За першість з волейболу серед дівчат змагались п’ять команд, які стали переможцями у своїх районах.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:50

Протягом минулої доби зареєстровано 24 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 23 пожежі. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

28 травня: цей день в Україні і світі

28 травня: цей день в Україні і світі 10:48

ДЕНЬ 825 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 825 RUSSIAN AGRESSION