Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 4 липня, 17:31:15

Стартував "КОРОВЕЛЬ-2012". ФОТОрепортаж

20.07.2012   18:22

Цього року вже вдванадцяте на території Чернігівського району поблизу села Шестовиця зібралися цінителі відродження слов`яно-варязької культури з Києва, Чернігова, Донецька, Вінниці, Путівля, Чернівців та Мінська. Вони приїхали, щоб стати учасниками Міжнародного фестивалю слов`яно-варязької культури та історичного фехтування «Коровель – 2012», який проходить з 19 по 22 липня.

«Коровель – 2012»

«Коровель – 2012»

20 липня відбулось офіційне відкриття заходу, в якому взяли участь перший заступник голови облдержадміністрації, керівник фракції Партії регіонів в обласній раді Станіслав Прокопенко, академік Національної Академії наук України, директор інституту археології Національної Академії наук України, професор Петро Толочко, начальник управління освіти та науки облдержадміністрації, депутат обласної ради Анатолій Заліський, голова райдержадміністрації Микола Кудрик, директор інституту історії, етнології та правознавства імені О. М. Лазаревського Чернігівського національного педагогічного університету імені Т. Г. Шевченка Олександр Коваленко, голова Чернігівської федерації історичного фехтування Геннадій Обушний та інші.

Почесні гості у своїх виступах відмічали велике значення цього заходу не лише для області, а й для України в цілому, адже «Коровель» – символ зародження державності Київської Русі, символ того, що на зорі створення древньоруської держави великою і значною була роль і нашого регіону. Також вони теплими словами привітали з відкриттям гостей та учасників фестивалю та побажали успіхів в змаганнях.

До цьогорічної програми фестивалю увійшли змагання з історичного багатоборства (метання важкої зброї, стрільба з лука, біг); турнір «щит-меч»; конкурси на кращий історичний жіночий і чоловічий костюм; різноманітні показові виступи; численні майстер- класи від умільців і багато іншого.

Останні новини Чернігівщини

Тупичівська громада серед фіналістів конкурсу

Тупичівська громада серед фіналістів конкурсу "Неймовірні села України 2022" 16:04

Село Тупичів Чернігівської області знаходиться на кордоні з країною-агресором росією. Відстань до пункту перетину — 53,5 км. В перший день війни о 12:20 село було вже окуповане ворогом.

Дитячі будинки сімейного типу з Коропської громади отримали допомогу від Олени Зеленської

Дитячі будинки сімейного типу з Коропської громади отримали допомогу від Олени Зеленської 15:59

Дитячий будинок сімейного типу Тригубенків, в якому виховуються 10 дітей, позбавлених батьківського піклування, за потребою отримала під першої леді пральну машину, два планшети й телефон.

Прикордонники Чернігівщини та Сумщини не фіксують, щоб ворог формував ударні групи

Прикордонники Чернігівщини та Сумщини не фіксують, щоб ворог формував ударні групи 15:48

На кордоні з рф у межах Чернігівської та Сумської областей росія продовжує утримувати окремі підрозділи збройних сил, а саме в прикордонних районах Брянської та Курської областей.

Як Чернігівщина готується до ймовірного наступного вторгнення Росії

Як Чернігівщина готується до ймовірного наступного вторгнення Росії 15:43

П'ять громад Чернігівщини (Корюківська, Сновська, Новгород-Сіверська, Городнянська) визначені місцями проведення бойових дій. В області ані дня без обстрілів: мінометних і артилерійських по прикордонних населених пунктах або ж подалі, як-от до Десни чи Прилук, ракетами.

На Чернігівщині прикордонники знайшли диск із документами військової частини рф, яка брала участь у війні проти України 15:20

На носії знаходиться більше сотні гігабайт даних про зенітно-артилерійський підрозділ рф з-під москви: штатно-посадовий розпис з біографіями російських військових, технічна документація озброєння та військової техніки.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини