Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 19 червня, 18:21:48

"Бібліотека – це здорово!"

29.09.2018   10:15Агенцiя

Під таким гаслом 28 вересня пройшов день відкритих дверей у Чернігівській обласній бібліотеці для дітей. Подія приурочена до 120-річчя закладу та Всеукраїнського дня бібліотек.

На захід завітала заступник голови облдержадміністрації Наталія Романова.

– Бібліотека – це особливий світ. Місце, де народжується і зберігається наша духовність, наші культурні і наукові надбання. І не просто зберігаються, а надихають на творчість, підштовхують особистість до розвитку. Тут прививається любов до книги, мистецтва, науки, – виступила Наталія Романова.

До речі, за даними Національної бібліотеки України для дітей, обласний заклад для дітей входить у трійку кращих бібліотек України за кількістю креативних проектів та в п’ятірку кращих за основними показниками діяльності.

Обласна дитяча бібліотека – найбільша книгозбірня дитячої літератури. ЇЇ фонд становить близько 175 тисяч примірників.

Це один з найстаріших в Україні спеціалізованих закладів для бібліотечного обслуговування дітей і підлітків, який розпочав свою діяльність ще у 1898 році.

Своєрідним брендом бібліотеки стали обласний конкурс дитячої літературної творчості «Хай весь світ дивують нині діти неньки України», щорічний міський конкурс «Читаюча родина Чернігова», обласне свято-конкурс «Діти, що читають – майбутнє України», урочистий захід «Бібліо-Оскар».

До слова, на базі бібліотеки працює Інтернет-центр та діє ляльковий театр «Пізнайко», який понад 25 років радує маленьких глядачів цікавими виставами.


Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Найбільше він любив людей і небо: у Ніжині відкрили меморіальну дошку Герою України Данилу Мурашку 17:20

Сьогодні у Ніжині відбулося відкриття меморіальної дошки на честь нашого земляка, Героя України, легендарного військового льотчика, майора Данила Мурашка. Встановлено її на вулиці, яка віднедавна гордо носить його ім’я.

Результат Драгера — 2,25 проміле: патрульні відсторонили від керування нетверезого водія 16:36

Нещодавно патрулюючи вулицею Федора Уманця, за порушення ПДР інспектори зупинили автомобіль Mercedes-Benz 200 D.

Формуючи культуру пам’яті: у Чернігові відбулася зустріч із представницями ГО «Вшануй» 16:13

19 червня в Чернігівській міській раді відбулася робоча зустріч із Катериною Даценко та Єлизаветою Плескачовою — представницями громадської організації «Вшануй», яка займається розвитком культури пам’яті в Україні та популяризацією загальнонаціональної хвилини мовчання.

Понад 3,1 млн грн надійшло до місцевого бюджету за адміністративні послуги, надані землевпорядниками Чернігівщини з початку 2026 року 15:44

З початку поточного року землевпорядники Чернігівської області спрямували до загального фонду місцевого бюджету 3,101 млн грн за надані населенню адміністративні послуги з питань ведення Державного земельного кадастру.

Через отримані травми загинула пасажирка: повідомлено про підозру водію, який керував автомобілем напідпитку 15:10

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру 51-річному жителю Прилуцького району Чернігівської області у порушенні правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом у стані алкогольного сп'яніння, що спричинило смерть потерпілого (ч. 3 ст. 286-1 КК України).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини