Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 2 жовтня, 17:52:15

Перший ювілей “Світу”

20.07.2012   08:09Агенцiя

Відзначила свій перший невеличкий ювілей обласна газета “Світ”. Це в своєму роді унікальне для Чернігівщини видання, тому ми зустрілися з нагоди ювілею з засновником і редактором газети. Її фактично власними силами створив відомий журналіст Петро Антоненко. Спілкування з ним допомагає розібратися, що відбувається в засобах масової інформації і в суспільстві України загалом.

Обласну газету “Світ” створив практично самотужки Петро Антоненко – журналіст із 40-літнім стажем, відомий як багаторічний редактор газети “Сіверщина”. Тепер він вирішив видавати таку газету, якою вона з точки зору автора взагалі має бути. Тобто хоча, можливо, й траплятимуться помилки та невдачі, але буде головне – інформація й аналітика; і зовсім не буде головних недоліків сучасної преси – а їх журналіст називає три.

Засновник нової газети має моральне право критично аналізувати сучасні ЗМІ вже хоча б тому, що своє видання зумів зробити практично незалежним – на нього витрачає або власні кошти, або спонсора – при тому, що той не висуває жодних умов щодо змісту газети. Якщо тільки такі умови будуть поставлені, журналіст припинить з ним співпрацю, розповідає Петро Антоненко. Це унікальний для сучасної преси досвід.

Так з’явилася змога друкувати журналістські розслідування і аналітичні статті про суспільно-політичну ситуацію – це допомагає читачам зрозуміти, що відбувається в країні. З кожним аналітиком, чиї статті розміщуються у виданні, редактор має особисту домовленість – а часто це відомі й авторитетні експерти. До того ж на сторінках газети відроджуються майже зниклі жанри і рубрики: літературні сторінки, новини культурно-мистецького життя.

Вийшло вже 10 номерів газети, спочатку на 8-ми, потім на 12-ти, а останні номери вже на 16-ти сторінках. Оскільки простору для творчості, як бачимо, вистачає, а проект не комерційний, то редактор запрошує до співпраці тих, хто бажає насамперед висловитися і не завжди має на це змогу.

http://chodtrk.com.ua/?p=4856

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 09:45

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортна пригода, 4 пожежі. Внаслідок цих подій загинули 2 особи.

Чернігівський спецпризначенець Віталій Костюченко: «Ми захищаємо свою землю, своїх рідних, своїх дітей» 09:39

Свідомо обрав професію захисника України, бо відчував, що велика війна з росією неминуча. Поліцейський інспектор-снайпер Віталій Костюченко стояв у витоків формування спеціального підрозділу «Чернігів», і вже десятий рік поспіль виконує бойову роботу в найгарячіших точках російсько-українського протистояння.

2 жовтня - цей день в Україні та в світі

2 жовтня - цей день в Україні та в світі 09:36

ДЕНЬ 586 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 586 RUSSIAN AGRESSION

 Чернігівська поліція проводить досудове розслідування за фактами приховування тяжкого злочину та розбещення неповнолітніх

Чернігівська поліція проводить досудове розслідування за фактами приховування тяжкого злочину та розбещення неповнолітніх 09:03

Вчора, 28 вересня, слідчі поліції відкрили провадження за статтею 396 Кримінального кодексу України (приховування тяжкого злочину) щодо посадових осіб установ освіти Чернігова, які могли приховати можливі факти розбещення неповнолітніх вчителем.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини