Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 4 липня, 15:19:11

Перший ювілей “Світу”

20.07.2012   08:09Агенцiя

Відзначила свій перший невеличкий ювілей обласна газета “Світ”. Це в своєму роді унікальне для Чернігівщини видання, тому ми зустрілися з нагоди ювілею з засновником і редактором газети. Її фактично власними силами створив відомий журналіст Петро Антоненко. Спілкування з ним допомагає розібратися, що відбувається в засобах масової інформації і в суспільстві України загалом.

Обласну газету “Світ” створив практично самотужки Петро Антоненко – журналіст із 40-літнім стажем, відомий як багаторічний редактор газети “Сіверщина”. Тепер він вирішив видавати таку газету, якою вона з точки зору автора взагалі має бути. Тобто хоча, можливо, й траплятимуться помилки та невдачі, але буде головне – інформація й аналітика; і зовсім не буде головних недоліків сучасної преси – а їх журналіст називає три.

Засновник нової газети має моральне право критично аналізувати сучасні ЗМІ вже хоча б тому, що своє видання зумів зробити практично незалежним – на нього витрачає або власні кошти, або спонсора – при тому, що той не висуває жодних умов щодо змісту газети. Якщо тільки такі умови будуть поставлені, журналіст припинить з ним співпрацю, розповідає Петро Антоненко. Це унікальний для сучасної преси досвід.

Так з’явилася змога друкувати журналістські розслідування і аналітичні статті про суспільно-політичну ситуацію – це допомагає читачам зрозуміти, що відбувається в країні. З кожним аналітиком, чиї статті розміщуються у виданні, редактор має особисту домовленість – а часто це відомі й авторитетні експерти. До того ж на сторінках газети відроджуються майже зниклі жанри і рубрики: літературні сторінки, новини культурно-мистецького життя.

Вийшло вже 10 номерів газети, спочатку на 8-ми, потім на 12-ти, а останні номери вже на 16-ти сторінках. Оскільки простору для творчості, як бачимо, вистачає, а проект не комерційний, то редактор запрошує до співпраці тих, хто бажає насамперед висловитися і не завжди має на це змогу.

http://chodtrk.com.ua/?p=4856

Останні новини Чернігівщини

Поліцейських Чернігівщини відзначили за сумлінну службу з нагоди професійного свята

Поліцейських Чернігівщини відзначили за сумлінну службу з нагоди професійного свята 14:47

4 липня, в Головному управлінні Національної поліції в Чернігівській області відбулося урочисте нагородження кращих поліцейських.

Погляд на війну дитячими очима. У Чернігові нагородили переможців конкурсу антикарикатур

Погляд на війну дитячими очима. У Чернігові нагородили переможців конкурсу антикарикатур 14:38

У Чернігові завершився дитячий конкурс антивоєнних карикатур "Children's anti-war cartoon". Головною його ідеєю було показати події сьогодення очима дітей, а саме: як вони бачать та сприймають військову агресію росії проти України.

"Я розумію, що йде війна, але, як кажуть, хліб треба сіяти, і без тепла ми не можемо залишити місто". Інтерв'ю Віктора Геращенка про підготовку до холодів 14:14

Про підготовку до опалювального періоду, процес передачі Чернігівської ТЕЦ в управління міста розповів заступник міського голови Віктор Геращенко у програмі «На часі» телеканалу «Новий Чернігів».

Чаус: У понеділок після обіду відкривається прямий маршрут Чернігів — Київ

Чаус: У понеділок після обіду відкривається прямий маршрут Чернігів — Київ 14:07

Сьогодні після 13-ї години буде відкрито рух шляхом через Десну поблизу Чернігова. Про це вранці повідомив начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини