Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 14 листопада, 06:43:33

Владислав Атрошенко: нам потрібно об'єднатись і будувати Європу у Чернігові, в Україні

21.09.2018   13:14Агенцiя

Урочистості з нагоди Дня міста Чернігова та 75-ї річниці вигнання нацистських окупантів розпочалися 20 вересня зі святкового концерту в Міському палаці культури.

До присутніх у залі зі сцени звернувся чернігівський міський голова Владислав Атрошенко. Він привітав чернігівців із Днем міста та річницею вигнання нацистських окупанів.

Хвилиною мовчання вшанували всіх полеглих під час Другої світової війни.

Владислав Атрошенко розповів про своє бачення того, як громада Чернігівщини та всі громадяни України можуть об'єднатись навколо миру та суверенності держави, і за яких умов це об'єднання може мати якийсь ефект.

Міський голова закликав також виховувати молодь, яка буде справжніми патріотами України. А справжній патріотизм, на думку міського голови, це коли людина працює тут, в Україні, сплачує податки, вірить у себе, своє місто та свою країну.

"Нам потрібно об'єднатись навколо однієї ідеї. І не чекати допомоги ані з заходу, ані зі сходу. Адже ми живемо у конкурентному суспільстві.  Всі нам хочуть дати гроші у кредит, щоб ми закупали їхній же товар. А нам потрібно жити своїм розумом, розраховувати на свої сили. І якщо і брати кредити, то тільки для придбання технологій", - вважає Владислав Атрошенко.

А мета спільної роботи, на думку міського голови, це перетворення Чернігова до 2020 року у найкраще місто серед рівних за потенціалом обласних центрів. Це дуже амбітна мета, адже кілька десятків років місто просто "спало", поки інші обласні центри розвивались та йшли вперед.

В урочистій обстановці міський голова вручив відзнаки «Почесний громадянин міста Чернігова» родинам тих, кому звання присвоєне цього року. На жаль, обом їм воно присвоєне посмертно. Нагороду Леоніда Безверхого отримала його онука Катерина Гармаш, нагороду Сергія Богдана – дружина Ольга Богдан.

Музичними подарунками гостей Палацу культури привітали зі святом творчі колективи.


Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Засуджено мешканця м.Чернігова за підробку документів з метою отримання відстрочки від мобілізації 16:12

Прокурором Чернігівської окружної прокуратури в судовому засіданні доведено вину 35-річного місцевого жителя у підробці довідки з метою отримання відстрочки від мобілізації (ч.ч.1, 4 ст.358 КК України).

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Ніжині

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Ніжині 16:08

Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої загинула жінка.

«Як на Майстер-шефі»: кухарки чернігівських дитсадків пройшли навчання із підвищення кваліфікації

«Як на Майстер-шефі»: кухарки чернігівських дитсадків пройшли навчання із підвищення кваліфікації 16:06

П’ятдесят кухарок із 29 дитячих садків пройшли курси підвищення кваліфікації на базі Кулінарного хабу, створеного в Чернігівському центрі професійно-технічної освіти в партнерстві зі швейцарсько-українським проєктом DECIDE.

48 світлофорів Чернігова вже обладнані резервними джерелами живлення 16:03

Для стабільної роботи системи освітлення та безпеки дорожнього руху в Чернігові КП «Міськсвітло» продовжує виконувати комплекс робіт із ремонту та модернізації міських електромереж та світлофорів.

На Ріпкинщині місцевий браконьєр завдав збитків рибному господарству майже на 50 тис.грн 12:02

10 листопада 2025 року Чернігівським рибоохоронним патрулем під час проведення спільного рибоохоронного рейду разом з працівниками сектору водної поліції ВРПП ЧРУП ГУНП у Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини