Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 29 листопада, 01:31:10

Київський художник-абстракціоніст представив свої роботи у Чернігові

16.07.2012   08:26

Вперше в Чернігові київський художник-абстракціоніст Богдан Задорожний представив на розсуд публіки 20 своїх останніх робіт. Художник малює з самого дитинства, в його арсеналі кількасот картин, скільки точно і не пам’ятає.

Виконані вони у стилі декоративної абстракції. На їх створення Богдана Задорожного надихають його власні спогади та враження. До прикладу, одна з найвідоміших картин "Озеро" — результат однієї пішої мандрівки.
 
Богдан Задорожний каже, на творчість його може надихнути будь-що. Книги, музика, природа і навіть проста розмова з цікавою йому людиною. Своє натхнення він черпає із життя, а життєві сили надає йому мистецтво.

Він популярний не лише в Україні. Багато картин Богдана Задорожного знаходяться в приватних колекціях Японії, США, Італії, Швеції та Франції. Вартість однієї роботи сягає кількох тисяч гривень.

Шанувальники його творчості вражає незвичність та нестандартність погляду автора. Розділити з автором його враження та його внутрішній світ можуть усі бажаючі до 3-го серпня в арт-цеху "Ремзавод".

http://www.newch.tv/profile_main2.php?itemid=2117

Останні новини Чернігівщини

Вчинив дебош у магазині та втік ховатися у чужу квартиру: поліцейські вгамували агресивного чоловіка і передали його медикам 10:24

Співробітники Чернігівського райуправління поліції за силової підтримки роти поліції особливого призначення зупинили агресивну поведінку чоловіка, який влаштував погром в пивному магазині, а потім вдерся до чужої квартири в сусідній п’ятиповерхівці та зачинився там.

В області перевірятимуть готовність роботи автотранспорту в зимовий період 10:22

Комплекс заходів на автомобільному транспорті «Перевізник зима» буде відбуватися з 01 по 21 грудня 2023 року. Про це інформує Відділ державного нагляду (контролю) у Чернігівській області.

Діє програма безкоштовної професійно-технічної освіти для учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни 10:20

Навчання здійснюється за кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття у Центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, які на сьогодні діють у 8 областях України. Там можна пройти як первинну професійну підготовку, так і перепідготовку чи підвищення кваліфікації.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:17

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 7 пожеж.

28 листопада - цей день в Україні та в світі

28 листопада - цей день в Україні та в світі 09:15

ДЕНЬ 643 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 643 RUSSIAN AGRESSION

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини