Чернігівщина долучилася до відзначення ювілейної дати Хрещення Київської Русі-України
Цими вихідними країна святкує 1030-річчя з часу Хрещення Київської Русі-України. Саме 988 рік вважають початком нової епохи давньоруської держави.
З 2008 року ця подія в Україні відзначається щорічно на державному рівні 28 липня – у день пам’яті святого рівноапостольного князя Володимира.
З нагоди ювілейної дати в Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана вчора відкрито виставку іконопису з фондів музею. Також розпочато експонування фотодокументальної виставки «Храми землі Чернігівської» в Держархіві області.
Сьогодні ж культурно-дозвіллєвий центр «Мистецька вітальня» запрошує на історичну годину «Духовні ідеали наших пращурів», що відбудеться о 12:00 в обласній універсальній науковій бібліотеці ім. В.Г.Короленка. Очікує на гостей і обласний історико-археологічний музейний комплекс «Древній Любеч», де пройде тематичний культурно-мистецький захід.
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації
Останні новини Чернігівщини
Чернігівські поліцейські затримали наркоторговця 15:58
Оперативники Чернігівського районного управління поліції викрили 49-річного чоловіка, який займався незаконними операціями з наркотичними засобами та психотропними речовинами, в тому числі їх незаконним збутом. Зловмисника затримано, йому загрожує до 10 років позбавлення волі.
На Чернігівщині визначили 12 закладів освіти, які отримають кошти на системи резервного електроживлення 15:28
В ОВА затвердили перелік із 12 закладів освіти, які зможуть встановити системи електроживлення за кошти державної субвенції.
Міську стипендію за високі досягнення у навчанні призначили ще двом учням 14:36
Виконавчий комітет Чернігівської міської ради на засіданні 23 липня ухвалив рішення про встановлення міської стипендії за високі досягнення у навчанні у розмірі 2 100 грн ще двом учням закладів загальної середньої освіти.
Конкурсний комітет визначив перевізника на автобусний маршрут №29С 14:24
24 липня у Чернігівській міській раді під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка відбулося засідання тимчасового міського конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на міських автобусних маршрутах загального користування.
В’ячеслав Чаус зустрівся з прикордонниками, які працюють на Семенівському напрямку 13:33
Очільник Чернігівської обласної військової адміністрації В'ячеслав Чаус працював на північних рубежах області, де разом із начальником 105 прикордонного загону імені князя Володимира Великого Олександром Павликом перевірив готовність підрозділів, які виконують завдання на Семенівському напрямку.