Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 17 серпня, 08:27:18

Щоб росли розумними і добрими…

25.07.2018   15:29Агенцiя

Хоч і літо, та дитячі голоси в нашій бібліотеці не стихають – діти звикли до читання, а полишати гарну звичку не варто навіть на канікулах. І все частіше в бібліотеці чутно найменших – дошкільнят, вихованців дитячих садочків, яких дорослі тільки привчають до читання.

«Книги необхідні і для виховання, і для розвитку, і просто для гарного настрою», - каже вихователька Чернігівського ДНЗ №4 Світлана Пастушенко, яка привела своїх вихованців на екскурсію до обласної бібліотеки для дітей. «В такому віці дітям книги цікаві. Але треба дітей з книгами знайомити так, щоб цікавість залишилася в них все життя», - каже пані Світлана.

Знайомство з книгою, що відбулося в бібліотеці, - найкраще знайомство: дитячі бібліотекарі знають, які видання можуть в першу чергу зацікавити малечу. Читати малі ще не вміють, але ж є книжки, з якими можна погратися і навіть порозмовляти! І всі вони є в Чернігівській обласній бібліотеці для дітей.

«Наші діти – це маленькі пізнайки, які зараз саме через книжку пізнають світ», - вважає вихователька 26-го чернігівського дитсадка Тетяна Сивоконь, чиї підопічні також побували на екскурсії в обласній бібліотеці для дітей. І книжки погортали, і мультфільм передивилися, і на ляльковій виставі «Ніколи не хвалися!» в Кімнаті казок бібліотеки побували. «Щоб діти росли розумними і добрими, треба змалечку привчати їх до книжок, - каже завідуюча відділом обслуговування дошкільників та учнів 1-4 класів Тетяна Тянутова. – Книга вчить тільки хорошому.

Призвичаїтись до неї можемо допомогти ми – професіонали-бібліотекарі, але тільки спільно з батьками і вихователями. Дити


Чернігівська обласна бібліотека для дітей

Останні новини Чернігівщини

Отримано чергову партію генераторів для посилення енергетичної стійкості 16:14

Чернігівська територіальна громада отримала партію генераторів для посилення енергетичної стійкості міста. 17 генераторів потужністю від 50 до 200 кВт будуть розподілені між підприємствами критичної інфраструктури та соціальними об’єктами громади.

Поліцейські Чернігівщини нагадують громадянам правила безпечного відпочинку біля водойм 15:33

Інспектори ювенальної превенції спільно з поліцейськими водної поліції Чернігівщини провели профілактичний захід поблизу водойм у Чернігові.

Від 100 тисяч на старті до 2,5 мільйона гривень на розвиток: програма «Власна справа» оновлює можливості для підприємців 15:12

Про нові умови отримання грантів, зміни в законодавстві та практичні питання участі у програмі «Власна справа» говорили під час чергової зустрічі в межах платформи «Діалог влади та бізнесу».

У Чернігові завершено заміну ділянки тепломережі на вул. М. Загривного 14:28

Випробування на міцність тепломережі по цій вулиці цьогоріч не пройшли — щорічна перевірка тиском виявила витік.

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 13:58

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини