Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 4 липня, 15:57:15

Хор імені Бортнянського готується видати новий альбом

12.07.2012   07:28

Після закінчення богослужіння у Спаському соборі збираються артисти академічного камерного хору філармонійного центру.

Хор імені Бортнянського

Хор імені Бортнянського

Протягом 8 місяців у храмі триває робота над записом духовної спадщини нашого земляка, композитора Дмитра Бортнянського, ім’я якого носить хор. Усі роки хор активно популяризує творчість Бортнянського. Твори видатного композитора постійно звучать на концертах і на фестивалях.

За акустикою Спаський собор найбільш підходить для запису хорового колективу. У створенні унікального альбому, окрім артистів нашого хору, також задіяні солісти та кращий хоровий звукорежисер з Києва.
 
Робота ця кропітка і забирає багато часу. Інколи сесія триває до ночі. Не завжди вдається записати твір з першого дубля. Трапляються випадки, коли це незалежить від самих артистів хору.

Академічний камерний хор імені Дмитра Бортнянського вже має два записаних компакт-диски — «Хорові фрески Чернігівщини» та «Колядки і щедрівки України». Нова робота в звукозапису є наймасштабнішою в історії колективу.

http://www.newch.tv/profile_news.php?itemid=26042

Останні новини Чернігівщини

Прикордонники Чернігівщини та Сумщини не фіксують, щоб ворог формував ударні групи

Прикордонники Чернігівщини та Сумщини не фіксують, щоб ворог формував ударні групи 15:48

На кордоні з рф у межах Чернігівської та Сумської областей росія продовжує утримувати окремі підрозділи збройних сил, а саме в прикордонних районах Брянської та Курської областей.

Як Чернігівщина готується до ймовірного наступного вторгнення Росії

Як Чернігівщина готується до ймовірного наступного вторгнення Росії 15:43

П'ять громад Чернігівщини (Корюківська, Сновська, Новгород-Сіверська, Городнянська) визначені місцями проведення бойових дій. В області ані дня без обстрілів: мінометних і артилерійських по прикордонних населених пунктах або ж подалі, як-от до Десни чи Прилук, ракетами.

На Чернігівщині прикордонники знайшли диск із документами військової частини рф, яка брала участь у війні проти України 15:20

На носії знаходиться більше сотні гігабайт даних про зенітно-артилерійський підрозділ рф з-під москви: штатно-посадовий розпис з біографіями російських військових, технічна документація озброєння та військової техніки.

Поліцейських Чернігівщини відзначили за сумлінну службу з нагоди професійного свята

Поліцейських Чернігівщини відзначили за сумлінну службу з нагоди професійного свята 14:47

4 липня, в Головному управлінні Національної поліції в Чернігівській області відбулося урочисте нагородження кращих поліцейських.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини