Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 1 квітня, 18:09:42

Чернігівські виконавці на високому творчому рівні представили рідне місто у Китаї

14.07.2018   10:09Агенцiя

Учасники спільного проекту КП «Міський Палац культури імені В'ячеслава Радченка», фольклорно-етнічного гурту «Калита» та інструментального гурту «Фортісімо» Міської школи мистецтв нещодавно повернулися з творчої подорожі до Китайської Народної Республіки.

Там вони представляли Україну на VI Міжнародному китайському тижні культури та мистецтва «VII International Folk Art Week - 2018» й мали великий успіх.

Цей захід проходив у китайському місті Ланьчжоу, що у перекладі означає «місто квітів». Його гості та учасники змогли відчути колористику автентичного співу Чернігово-Сіверського краю, гри на музичних інструментах, а також на власні очі побачити традиційність, яскравість та повноту регіонального національного костюму.

Делегацію митців від Чернігова очолював начальник управління культури і туризму міської ради Олександр Шевчук. Він повідомив, що творчий колектив, котрий за декілька місяців репетиційної роботи сформував репертуар, напрацювавши 5 блоків різнохарактерної за стилем і формами концертної програми. Найголовніше, що вони презентували саме культуру м. Чернігова.

Раніше, готуючись до цієї подорожі, фольклорні колективи записували зразки пісень, відтворювали їх та робили інструментальне аранжування. Зокрема, Ольга Коцур збирала фольклорний матеріал, а Анатолій Пряхін здійснював аранжування інструментальної групи.

Учасники спільного проекту «Колективи, об’єднані регіональною фольклорною музикою» їздили на офіційне запрошення Китайської Народної Республіки за рахунок приймаючої сторони.

 
Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

На Новгород-Сіверщині поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого у 17 разів перевищував допустиму межу 12:40

Днями у м. Семенівка Новгород-Сіверського району поліцейські викрили 47-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння (3,44 проміле).

Не подавав декларації протягом двох років – судитимуть заступника директора комунального закладу 12:19

Прокурорами Козелецької окружної прокуратури направлено до суду обвинувальний акт стосовно заступника директора одного з комунальних закладів Чернігівського району за фактом неподання суб’єктом декларування декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (ст. 366-3 КК України).

Від «Власної справи» до відшкодування збитків через війну: якою державною підтримкою може скористатися бізнес Чернігівщини 11:37

Наразі в Україні діє низка державних програм, спрямованих на підтримку підприємництва. При цьому прифронтові регіони, зокрема й Чернігівщина, мають певні переваги порівняно з іншими територіями.

З 1 квітня починається прийом заяв на зарахування дітей до 1-го класу закладів освіти міста Чернігова 11:14

Заява, встановленого зразка, про зарахування дитини до 1-го класу закладу освіти, за яким закріплена територія обслуговування, на якій проживає (перебуває) ця дитина, подається одним із батьків дитини (з пред'явленням документу, що посвідчує особу заявника) особисто до 29 травня 2026 року.

Підірвав навчальну гранату в багатоповерхівці: чернігівські поліцейські затримали хулігана 10:42

Поліцейські Чернігівського райуправління поліції затримали 52-річного містянина, який вчинив хуліганські дії із застосуванням навчальної гранати.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини