Брезовий гай – читальня обласної бібліотеки для дітей
«Книжковий пікнік у Березовому гаю-2018» відкрито. Свято дитячої книги в улюбленому місці відпочинку чернігівців дало старт щовівторковим зустрічам, присвяченим читанню.
Ідея зробити у Березовому гаю читальню просто неба вперше була реалізована працівниками обласної бібліотеки для дітей торік. Можливість не просто розважитись в парку, а й одночасно познайомитися з гарними книжками сподобалася і дітям, і батькам, каже директор бібліотеки Тамара Клюй. За її словами, «Книжковий пікнік» - це чудова нагода під час літніх канікул почитати, познайомитися з виданнями, що вміють грати і розмовляти, взяти участь в різноманітних конкурсах та вікторинах.
Анна Крупко завітала на відкриття «Книжкового пікніку» разом з онучкою Кірою. Каже, були тут і торік – дуже сподобалося. У Березовому гаю, на думку жінки, тепер цікаві не тільки гірки чи атракціони. Крім того, акція обласної бібліотеки для дітей прививає любов до книги.
Для відкриття «Книжкового пікніку у Березовому гаю» працівники бібліотеки підготували насичену програму. Вистава за казкою «Ріпка» несподівано перетворилася на урок фізкультури! І головні ролі в ній зіграли не тільки бібліотекарі, а й читачі. Олена Терещенко розповідає: днями прийшли з донькою Святославою в бібліотеку за новою книгою, отримали пропозицію зіграти роль, погодились – і отримали масу задоволення!
А ще був бук-фреш «Читаємо всією родиною». А ще з новинками-цікавинками юних читачів знайомила Книжкова Фея, відома постійним відвідувачам бібліотеки як Оксана Трухан – завідувачка відділу обслуговування учнів 5-9 класів. «Це такий драйв, такий позитив! Це енергія, яку ти даруєш дітям, але сам при цьому отримуєш набагато більше», - каже пані Оксана про свою роль.
«Книжковий пікнік у Березовому гаю» працюватиме по вівторках з 10 до 12 години до кінця літніх канікул. І працівники обласної бібліотеки для дітей обіцяють: програма зустрічей щотижня буде новою, але не менш цікавою, аніж під час відкриття. Незмінним залишиться лише ідея – любов до Книги.
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.