Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 15 листопада, 00:46:54

Про Гетьманську столицю

14.06.2018   09:37Бахмацький р-н

14 червня 1993 року, двадцять п’ять років тому, народився Національний історико-культурний заповідник "Гетьманська столиця", що засвідчила постанова Кабінету Міністрів за №445. Всього лише 25…, а такий насичений шлях...

Батурин сьогодні пробуджує українця, допомагає осмислити себе, свою країну, своє місце і свою роль... Важливо, що Батурин пробуджує зійти з позиції спостерігача, спонукає стати учасником, а може і творцем! Відроджуючи Батурин Президент Віктор Ющенко саме цю міссію покладав на Гетьманську столицю.

Заповідник "Гетьманська столиця" в свої двадцять п’ять - це 35 пам’яток архітектури, археології, садово-паркового мистецтва, історії, це унікальні пам’ятники роботи кращих українських скульпутрів, це п’ять змістовних і сучасних музеїв, це багатотисячна колекція музейних предметів, це сотні вагомих наукових досліджень, це тисячі науково-просвітницьких заходів, це сотні тисяч відвідувачів щорічно, це десятки гектарів доглянутих територій, це тисяча гетьманських троянд...

«Гетьманська столиця» - це і потужний колектив патріотів і професіоналів, який гідно несе імена Гетьманів і справи їх до українців, який щодня піклується про те, щоб жив і процвітав Батурин - гордість і любов нашої України!

Останні новини Чернігівщини

Прийом заявок на участь в обласному конкурсі

Прийом заявок на участь в обласному конкурсі "Благодійник року" імені меценатів Тарновських 16:19

Це конкурс для фізичних та юридичних осіб, які надали одно- чи багаторазову благодійну допомогу для розв’язання суспільних проблем Чернігівщини.

Чернігівська область: стан захворювання на грип та ГРВІ

Чернігівська область: стан захворювання на грип та ГРВІ 16:05

Про ситуацію стосовно захворюваності в області на гострі респіраторні вірусні інфекції та грип днями говорили на засіданні профільного оперативного штабу.

Підсумки моніторингу якості дорожньо-будівельних робіт в Чернігівській області

Підсумки моніторингу якості дорожньо-будівельних робіт в Чернігівській області 14:57

За даними світових досліджень – в Україні найгірші дороги у світі, і навіть при тенденції виконання Урядового плану з ремонту доріг (із середньою швидкістю 2 тис. км на рік) наші дороги буде відремонтовано не раніше ніж через 20 років, коли вже 90% доріг знов опиняться в аварійному стані.

На технічній території військового арсеналу в Ічні виявили БпЛА

На технічній території військового арсеналу в Ічні виявили БпЛА 14:36

13 листопада, на технічній території військових складів, що в місті Ічня виявлено квадрокоптер «ФАНТОМ».

Про обмеження руху на дорогах Чернігівщини. Офіційно

Про обмеження руху на дорогах Чернігівщини. Офіційно 14:24

Служба автомобільних доріг у Чернігівській області повідомляє про тимчасове обмеження руху

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини