Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 18 жовтня, 19:52:37

Про Гетьманську столицю

14.06.2018   09:37

14 червня 1993 року, двадцять п’ять років тому, народився Національний історико-культурний заповідник "Гетьманська столиця", що засвідчила постанова Кабінету Міністрів за №445. Всього лише 25…, а такий насичений шлях...

Батурин сьогодні пробуджує українця, допомагає осмислити себе, свою країну, своє місце і свою роль... Важливо, що Батурин пробуджує зійти з позиції спостерігача, спонукає стати учасником, а може і творцем! Відроджуючи Батурин Президент Віктор Ющенко саме цю міссію покладав на Гетьманську столицю.

Заповідник "Гетьманська столиця" в свої двадцять п’ять - це 35 пам’яток архітектури, археології, садово-паркового мистецтва, історії, це унікальні пам’ятники роботи кращих українських скульпутрів, це п’ять змістовних і сучасних музеїв, це багатотисячна колекція музейних предметів, це сотні вагомих наукових досліджень, це тисячі науково-просвітницьких заходів, це сотні тисяч відвідувачів щорічно, це десятки гектарів доглянутих територій, це тисяча гетьманських троянд...

«Гетьманська столиця» - це і потужний колектив патріотів і професіоналів, який гідно несе імена Гетьманів і справи їх до українців, який щодня піклується про те, щоб жив і процвітав Батурин - гордість і любов нашої України!

Останні новини Чернігівщини

Чернігів очікує на договори з НАК Нафтогаз

Чернігів очікує на договори з НАК Нафтогаз 19:11

У проблемному питанні щодо закупівлі газу для бюджетних закладів, які мають газові котельні і тому тепер мають придбати його самостійно, відбулися деякі процедурні зрушення. Про них повідомив заступник чернігівського міського голови Віктор Геращенко сьогодні, 18 жовтня, на зустрічі керівництва міста з делегацією батьків вихованців дитсадка №66.

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 126 нових випадків COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 126 нових випадків COVID-19 19:03

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 18 жовтня в області зафіксовано 126 нових випадків COVID-19.

Прокуратура повернула державі землі історико-культурного значення 16:06

Рішенням Козелецького районного суду Чернігівської області задоволено позов обласної прокуратури в інтересах Чернігівської обласної державної адміністрації до приватних осіб та ГУ Держгеокадастру в Чернігівській області про визнання недійсними наказів, свідоцтва про право власності та договору купівлі-продажу.

  Чернігівська область: рятувальники проводять профілактичні заходи серед громадян приватного житлового сектору

Чернігівська область: рятувальники проводять профілактичні заходи серед громадян приватного житлового сектору 16:04

Проведення рятувальниками Чернігівщини профілактичних відпрацювань житлового сектору є одним із методів боротьби з пожежами.

20,8% жителів Чернігівщини повністю вакциновані проти COVID-19

20,8% жителів Чернігівщини повністю вакциновані проти COVID-19 15:53

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 18 жовтня в області щеплено 377 016 осіб (46,3% від загальної кількості населення).