Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 23 червня, 05:23:58

Про Гетьманську столицю

14.06.2018   09:37Бахмацький р-н

14 червня 1993 року, двадцять п’ять років тому, народився Національний історико-культурний заповідник "Гетьманська столиця", що засвідчила постанова Кабінету Міністрів за №445. Всього лише 25…, а такий насичений шлях...

Батурин сьогодні пробуджує українця, допомагає осмислити себе, свою країну, своє місце і свою роль... Важливо, що Батурин пробуджує зійти з позиції спостерігача, спонукає стати учасником, а може і творцем! Відроджуючи Батурин Президент Віктор Ющенко саме цю міссію покладав на Гетьманську столицю.

Заповідник "Гетьманська столиця" в свої двадцять п’ять - це 35 пам’яток архітектури, археології, садово-паркового мистецтва, історії, це унікальні пам’ятники роботи кращих українських скульпутрів, це п’ять змістовних і сучасних музеїв, це багатотисячна колекція музейних предметів, це сотні вагомих наукових досліджень, це тисячі науково-просвітницьких заходів, це сотні тисяч відвідувачів щорічно, це десятки гектарів доглянутих територій, це тисяча гетьманських троянд...

«Гетьманська столиця» - це і потужний колектив патріотів і професіоналів, який гідно несе імена Гетьманів і справи їх до українців, який щодня піклується про те, щоб жив і процвітав Батурин - гордість і любов нашої України!

Останні новини Чернігівщини

Зустріч Послів країн Великої Сімки з представниками громад Чернігівщини

Зустріч Послів країн Великої Сімки з представниками громад Чернігівщини 13:20

21 червня у Чернігівському Центрі розвитку місцевого самоврядування, створеному за підтримки Програм «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону, відбулася зустріч Послів країн Великої сімки з керівниками об’єднаних територіальних громад Чернігівської області.

Державні та приватні виконавці Чернігівщини посилюють спроможність в сфері виконання судових рішень

Державні та приватні виконавці Чернігівщини посилюють спроможність в сфері виконання судових рішень 12:10

В Чернігові відбувся тренінг для державних та приватних виконавців на тему: «Примусове виконання рішень: сучасний досвід і кращі практики».

Антон Братков повертається в Десну

Антон Братков повертається в Десну 12:02

21 червня Десна підписала чергового новачка – Антона Браткова.

КП

КП "Шкільне": основний критерій відбору продуктів для харчування дітей - належний рівень їх якості 11:45

У Чернігові 21 червня відбувся брифінг за участю журналістів, громадських активістів, представників постачальних компаній, на якому говорили про діяльність комунального підприємства «Шкільне» Чернігівської міської ради.

Вилучено 1900 літрів фальсифікованих алкогольних напоїв

Вилучено 1900 літрів фальсифікованих алкогольних напоїв 11:13

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Чернігівській області спільно із прокуратурою Чернігівської області вже вдруге цього місяця припинили незаконне виробництво небезпечного алкогольного сурогату.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини

Ляля Нетреба вважає ...

що діти стали заручниками політичних інтриг що діти стали заручниками політичних інтриг У Борзні працівники дошкільних навчальних закладів, діти та їхні батьки опинилися в заручниках місцевих політичних гравців. Все – через майбутні вибори в Борзнянську ОТГ, що наближаються.

Всі публікаціі