Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 29 квітня, 17:11:22

Урочисте відкриття Першого Міжнародного фестивалю авторської пісні " На Голубих озерах". ФОТОрепортаж

07.07.2012   14:44

У Чернігівській області розпочався Міжнародний фестиваль бардів "На Голубих озерах"

  • Міжнародний фестиваль авторської пісні на Голубих озерах
  • Міжнародний фестиваль авторської пісні на Голубих озерах
  • Міжнародний фестиваль авторської пісні на Голубих озерах
  • Міжнародний фестиваль авторської пісні на Голубих озерах
  • Міжнародний фестиваль авторської пісні на Голубих озерах
  • Міжнародний фестиваль авторської пісні на Голубих озерах
  • Міжнародний фестиваль авторської пісні на Голубих озерах
  • Міжнародний фестиваль авторської пісні на Голубих озерах
  • Міжнародний фестиваль авторської пісні на Голубих озерахМіжнародний фестиваль авторської пісні на Голубих озерах
  • Міжнародний фестиваль авторської пісні на Голубих озерах
  • Міжнародний фестиваль авторської пісні на Голубих озерах
  • Міжнародний фестиваль авторської пісні на Голубих озерах

Міжнародний фестиваль "На Голубих озерах" проводиться з метою розвитку, популяризації та пропаганди кращих досягнень у жанрі авторської пісні, збереження та розвитку традицій, виявлення та підтримки обдарованої творчої молоді; естетичного та культурного виховання молоді, підвищення професійної майстерності аматорських творчих колективів та окремих виконавців; розширення культурних зв'язків та обміну досвідом роботи між учасниками з різних країн.

Основним завданням фестивалю є широке залучення молоді до пісенної та поетичної творчості, пропаганда здорового способу життя.

Дійство розпочалося з перегляду виставки "Чернігівщина туристична", на якій були представлені вироби декоративно-прикладного мистецтва та сувенірна продукція купальської тематики, та експозиції "Містечко майстрів" за участю олешнянських та чернігівських гончарів.

Перед гостями і учасниками свята, кількість яких перевищувала 5 тисяч, виступив перший заступник голови облдержадміністрації Станіслав Прокопенко.

Відкривала святкову програму вокально-хореографічна купальська композиція Академічного Чернігівського народного хору обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм.

Також виступили Академічний Чернігівський народний хор та солісти обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм, відбувся показу моделей осучасненого українського жіночого костюму від Професійного ліцею побуту (м. Чернігів), дитячо-юнацького театру естради "Феєрія" (м. Чернігів) та фольклорних колективів з м. Херсона та м. Києва.

У святі прийняли участь перший заступник голови обласної державної адміністрації Станіслав Прокопенко, перший заступник голови обласної ради Іван Коробка, заступник голови обласної ради Валентин Мельничук, голова постійної комісії обласної ради з питань сім'ї, молоді, спорту та туризму Іван Чаус, керівництво Ріпкинського та Чернігівського районів.

Останні новини Чернігівщини

Історичний тріумф українських шахістів у Чорногорії!

Історичний тріумф українських шахістів у Чорногорії! 15:09

Історичний тріумф українських шахістів у Чорногорії!

Надзвичайні події в області за останню добу 10:07

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 2 пожежі.

“Jazz-Куліса” до Міжнародного дня джазу 09:13

В останній день квітня світова спільнота відзначає Міжнародний день джазу. У межах творчого проєкту Чернігівського обласного філармонійного центру “Jazz-Куліса” джаз-бенд “BissQuit” 28 квітня 2026 року представив глядачам яскраву і видовищну концертну програму, присвячену цьому дню.

Поліція розслідує кримінальне провадження за фактом жорстокого поводження з твариною в Чернігові 09:10

28 квітня до поліції надійшло повідомлення про те, що в одному з мікрорайонів Чернігова виявлено вбиту собаку.

 Із візитом на Чернігівщині – делегація австрійських парламентарів і дипломатів

Із візитом на Чернігівщині – делегація австрійських парламентарів і дипломатів 09:09

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів зустріч із австрійськими парламентарями і дипломатами. У складі делегації – представники різних політичних сил, а також – посольства. Гості відвідали Ягідне. Показали їм і наслідки російських ударів по Чернігову.