Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 24 лютого, 16:54:47

Створена міська робоча група з проведення повної інвентаризації безхазяйних об’єктів культурної спадщини

10.05.2018   17:00

У Чернігові міською радою створена робоча група з проведення повної інвентаризації безхазяйного майна з числа об’єктів культурної спадщини.

Відповідне розпорядження підписане 5 травня.

У складі робочої групи – 10 осіб.
   

начальник управління культури та туризму міської ради, заступник голови робочої групи;

Як відомо, пам'ятки культурної спадщини повинні перебувати не тільки на обліку, але й на балансі. Але в деяких випадках встановити балансоутримувача на сьогодні дуже складно або й практично неможливо. На жаль, чимало радянських підприємств і структур, які були балансоутримувачами тої чи іншої пам'ятки, при ліквідації або в ході реорганізацій свого часу не передали їх іншим балансоутримувачам належним чином.

Як приклад: при минулорічному викраденні погруддя Михайла Коцюбинського, що є пам'яткою національного значення і господарем якого є держава, встановлення балансоутримувача на практиці виявилося дуже проблемним.

Інший приклад: досі не встановлений балансоутримувач старовинних гармат і пам'ятника Тарасові Шевченку на території Валу. Аби виправити це становище, зараз Фонд комунального майна Чернігівської міської ради завершує процедуру прийняття їх де-юре в комунальну власність міста.

Завданням новоствореної робочої групи буде проведення повної інвентаризації безхазяйного майна з числа об’єктів культурної спадщини в місті Чернігові, визначення його технічного стану, підготовка висновків, пропозицій та рекомендацій.


Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Компенсації для роботодавців від служби зайнятості 15:28

У 2025 році на Чернігівщині завдяки програмам компенсацій за працевлаштування роботу отримали 1028 громадян області. Компенсації від служби зайнятості надано 700 роботодавцям. Їм виплачено 20,8 млн грн.

Зареєструвала ТОВ на окупованій Луганщині та платила податки в бюджет держави-агресора — повідомлено про підозру підприємиці 15:21

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру жительці міста Луганськ у фінансуванні тероризму (ч. 1 ст. 258-5 КК України).

Чим живуть ветерани Чернігівщини: про потреби та точки дотику – з профільною міністеркою 15:20

Наталія Калмикова, міністерка у справах ветеранів України, відвідала Чернігівщину з новим робочим візитом. Сьогодні – в день четвертих роковин повномасштабного вторгнення.

Готовність Чернігівщини до повеней і паводків – на засіданні обласної комісії ТЕБ та НС 15:16

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів засідання обласної комісії з питань ТЕБ та НС. Основна увага – підготовці до можливої весняної повені. До засідання долучився заступник голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій генерал-майор служби цивільного захисту Володимир Демчук.

Чернігівська команда - у п’ятірці найкращих на юніорському чемпіонаті України з легкої атлетики 15:14

З 21 до 22 лютого в Києві відбувся Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини