Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 17 листопада, 22:50:21

Чернігівські музейники взяли участь у конференції "Дніпровський паром" у Гомелі

04.05.2018   10:19Агенцiя

У Гомелі в рамках проекту “Від партнерства місцевих музеїв до широкої транскордонної співпраці” відбулась Міжнародна конференція “Дніпровський паром. Історико-культурна взаємодія”.

Організатори залучили до участі більше 50-ти спеціалістів із Білорусі та України, серед яких географи, біологи, історики, культурологи, музейні співробітники.

У науковій конференції взяли участь і представники Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Галагана, зокрема директор музею Ірина Ральченко виступила із доповіддю «Сокиринський палацово-парковий комплекс як осередок мистецтва та культури» та заступник директора з наукової роботи Олена Пономаревська озвучила результати дослідження «Іконописні центри та особливості народної іконографії ХІХ століття українсько-білоруського помежів’я».

Головною метою заходу постало об’єднання музеїв Гомельської та Чернігівської областей спільним туристичним транскордонним маршрутом та налагодження співпраці. За традицією конференція закінчилась символічною акцією, під час якої кожен із учасників склав з аркуша паперу кораблик та написав на ньому власне ім’я. Отож “Дніпровський паром” як символ культурного співробітництва Гомельщини та Чернігівщини поповнився новими іменами, ідеями та проектами.

Останні новини Чернігівщини

Якими мають бути ветеранські осередки у громадах: у Чернігові стартувала дизайн-сесія «Простори, що об’єднують» 14:50

Ветеранські простори мають бути інклюзивними осередками гідності, доступності та взаємодії в громадах. Це ключова тема дводенної дизайн-сесії, яка сьогодні стартувала у Чернігові, – «Простори, що об’єднують: універсальний дизайн для ветеранських просторів і громад».

 Зайняв псевдопосаду під час окупації Херсону – затримано підозрюваного у колабораційній діяльності

Зайняв псевдопосаду під час окупації Херсону – затримано підозрюваного у колабораційній діяльності 14:45

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру жителю міста Херсон у добровільному зайнятті посади у незаконному правоохоронному органі. Йому інкримінують колабораційну діяльність (ч. 7 ст. 111-1 КК України).

 «Армія відновлення»: на Чернігівщині за 3 роки – понад 33 тис. направлень

«Армія відновлення»: на Чернігівщині за 3 роки – понад 33 тис. направлень 14:40

Чернігівщина одна з перших серед областей України долучилася до «Армії відновлення». Це урядовий проєкт щодо організації суспільно корисних робіт, завдяки якому українці мають змогу своєю працею підтримати країну в період воєнного стану.

Соціальні послуги в громаді: доступ, надавачі, вартість 14:37

Кожен із нас потрапляв у ситуацію, коли звертався по підтримку чи допомогу до батьків або друзів, але інколи такої підтримки недостатньо.

Україна тріумфує на чемпіонаті світу з футзалу серед спортсменів з порушеннями зору! 14:36

3 09 до 15 листопада в Анталії (Туреччина) відбувся чемпіонат світу з футзалу серед осіб з порушеннями зору.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини