Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 11 травня, 10:23:08

"Дніпровський паром": нові можливості транскордонного культурно-туристичного співробітництва

14.04.2018   10:07Агенцiя

Представники музеїв і зацікавлені фахівці Гомельської та Чернігівської областей зустрілися 12-13 квітня в Чернігові на установчому круглому столі проекту «Від партнерства місцевих музеїв до широкого транскордонного культурного співробітництва» («Дніпровський паром»).

Ініціатори заходу — білоруська громадська організація «Білоруський зелений хрест», Національний університет «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка, Історико-археологічний музейний комплекс «Древній Любеч».

Учасники круглого столу, серед яких заступник голови Чернігівської облдержадміністрації Наталія Романова, поділилися досвідом транскордонної співпраці, обговорили туристичний потенціал регіонів, а також створили координаційну музейну групу для подальшої взаємодії.

Також обговорили концепцію і структуру міжмузейного сайту та варіанти транскордонних інтермузейних екскурсійних маршрутів, робота над якими ведеться в рамках проекту. Такі маршрути, на переконання координаторів проекту, активізують культурно-туристичне життя в регіонах і привернуть увагу не тільки українців і білорусів, а й туристів з інших країн. Крім того, спільна робота над створенням цих маршрутів допоможе музеям Чернігівщини та Гомельщини налагодити співпрацю, що і є головною метою «Дніпровського парому».

Проект має на меті перейти від партнерства місцевих музеїв до широкого транскордонного культурного співробітництва, зберегти і використовувати культурно-історичну спадщину сусідніх народів, а також розвивати співпрацю в галузі культури. Він фінансується спільно з Європейським Союзом у рамках Програми територіального співробітництва країн Східного партнерства EaPTC Білорусь – Україна.

 
За інформацією відділу інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю виконавчого апарату Чернігівської обласної ради

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові поліцейські затримали підозрюваного у зґвалтуванні та погрозі вбивством жінці

У Чернігові поліцейські затримали підозрюваного у зґвалтуванні та погрозі вбивством жінці 10:02

Поліцейські Чернігівського райуправління встановили та затримали зловмисника, який в одному з мікрорайонів Чернігова зґвалтував жінку, погрожуючи їй ножем. Затриманому повідомили про підозри у злочинах та помістили його до ізолятора тимчасового тримання.

Грант на створення, розвиток або відновлення виробництв переробної промисловості після російських обстрілів

Грант на створення, розвиток або відновлення виробництв переробної промисловості після російських обстрілів 09:38

До урядової програми надання грантів на створення або розвиток виробництв переробної промисловості Державна служба зайнятості доєдналась у 2023 році, а влітку 2025 року до них додалися гранти для підприємств, які оновлюють основні засоби виробництва, знищені або пошкоджені внаслідок збройної агресії Російської Федерації.

Заступниця міського голови Вікторія Пекур обговорила зі студентами інструменти соціальних змін 09:36

Заступниця Чернігівського міського голови Вікторія Пекур 1 травня взяла участь у зустрічі зі студентською молоддю, тема якої «Від норми до практики: як лобіювати соціальні зміни через органи місцевої влади».

Зарплати вчителям, шкільні автобуси та укриття на Чернігівщині – на спеціальному освітньому селекторі з урядовцями

Зарплати вчителям, шкільні автобуси та укриття на Чернігівщині – на спеціальному освітньому селекторі з урядовцями 08:54

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус разом із першим заступником Костянтином Мегемом, заступницею Жанною Шерстюк і керівниками профільних структурних підрозділів долучився до освітнього селектора під головуванням Премʼєр-міністерки Юлії Свириденко. Модерував заступник керівника Офісу Президента Віктор Микита.

Бюджети Чернігівщини у квітні 2026 року отримали 2,5 мільярди гривень податків та зборів 08:50

Головне управління ДПС у Чернігівській області дякує кожному, хто сплатив податки, адже сьогодні це має особливу вагу. Попри всі воєнні ризики, постійні атаки росіян, пошкодження енергетичної інфраструктури, деяких виробничих потужностей, платники податків продемонстрували відповідальність перед країною

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини