У Чернігові відкрили "КОРДОН"
Минулими вихідними в Обласному молодіжному центрі відбулася презентація виставки картин «КОРДОН» сучасної литовської художниці Беати Куркуль.
Авторка робіт народилася і виросла у Литві, нині проживає в Києві. Відомою стала завдяки картинам про охоронців кордону.
З її легкої руки суспільство побачило образ сучасного прикордонника: відданого, незламного сина України. Спочатку роботи художниці облетіли Інтернет-простір, згодом експонувалися у виставкових залах та в прикордонних підрозділах. Усі сюжети картин взяті з розповідей прикордонників.
Серед учасників відкриття — родичі героїв, загиблих під час воєнних дій на сході України.
«Війна ще не закінчилася, відтак … працюємо надалі», — зазначила Беата Куркуль на своїй сторінці у facebook.
Переглянути експозицію можуть усі охочі впродовж двох тижнів.
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації
Останні новини Чернігівщини
Рух тролейбусів № 8 і № 11 відновлюється за звичною схемою 10:26
З 28 січня 2026 року тролейбусні маршрути № 8 та № 11 відновлюють роботу за звичною схемою руху.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.
28 січня: цей день в Україні і світі 09:23
День 1435 Російська агресія - Day 1435 Russian aggression
У Чернігові вшанували пам‘ять жертв Голокосту 18:20
27 січня у всьому світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Саме цього дня у 1945 році був звільнений Аушвіц – один із найбільших нацистських таборів смерті.
В Україні відновлюється опитування щодо зайнятості та безробіття населення 18:16
Головне управління статистики у Чернігівській області інформує, що з 19 січня 2026 року в Україні розпочинається обстеження робочої сили – вибіркове опитування населення (домогосподарств), яке проводиться на виконання Плану державних статистичних спостережень на 2026 рік і є частиною євроінтеграційних процесів України.