Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 2 липня, 12:39:04

Учні усіх музичних шкіл Чернігова виступили на одній сцені

02.04.2018   11:58

У Міському Палаці культури 31 березня відбувся творчий звіт міста Чернігова "Музика рідного міста".

У концертній програмі взяли участь творчі колективи та виконавці шкіл естетичного виховання, Палаців культури та громадських організацій міста, які продемонстрували гостям свої творчість і талант. Також на сцені виступив і ансамбль музичної школи №1, вікова категорія учасників якого 3-5 років.

Привітати всіх присутніх прийшов Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко. Він висловив сподівання, що сьогоднішній концерт буде справжнім святом і колективи нашого міста продемонструють прекрасний творчий звіт.

- Ми знаємо, що людина повинна бути всебічно розвинена. І якраз сьогоднішні виступи є свідченням того, що наше майбутнє - наша молодь - це люди, які несуть у своїх серцях не тільки точні науки, а й культуру і мистецтво. А це є душа нашої нації. Бажаю добра, здоров’я і успіхів, гарних вражень та задоволення від концерту, - сказав міський голова.

Чернігівська музична школа № 1 імені С. В. Вільконського наступного місяця святкуватиме 110-й день народження. Педагоги цього закладу докладають максимум зусиль на розкриття талантів цілої пледи виконавців-солістів, блискучих артистів, провідних педагогів. У січні минулого року зразковий ансамбль бандуристів «Соколики» підкорював депутатський корпус Верховної Ради України.

Свого часу музична школа № 1 імені С. В. Вільконського виступила співорганізатором та активним учасником єдиного в Україні Всеукраїнського конкурсу юних бандуристів – хлопців «Кобзарська юнь України» та Всеукраїнського фортепіанного конкурсу імені Л. Ревуцького, які проводяться за підтримки Чернігівської міської ради.

Унікальною є й робота музичної школи № 2 імені Є. В. Богословського, де діє єдиний на Чернігівщині вечірній естрадний відділ, на якому навчаються не тільки учні загальноосвітніх шкіл, а й студенти, робоча молодь. Набирає обертів і дитячий оперний театр.

Вихованці Міської школи мистецтв також постійно отримують перемогу на різних конкурсах. Минулого тижня ансамбль домристів «Дзвіночок» взяв Гран-Прі Всеукраїнського конкурсу «Пролісок» (м. Київ), а перше місце  - ансамбль скрипалів «Пролісок».

Лише за 2017 рік учні музичних шкіл, позашкільного та естетичного виховання взяли участь у понад 200 регіональних, міських, обласних, Всеукраїнських конкурсах.

Міський Палац культури імені В. Радченко відроджує колективи, популяризує регіональну музику, відзначає ювілеї колективів. Наприклад нещодавно «Сіверяни» відсвяткували 30 років. Також у Палаці започатковується нове – духовий оркестр та балетна група.

Цього дня для всіх відвідувачів у фойє Міського Палацу культури були представлені книги, творчі роботи дітей Чернігова.


Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Ніжин: відбулось завершення 75 сесії міської ради

Ніжин: відбулось завершення 75 сесії міської ради 08:50

Першого липня відбулось завершення 75 сесії Ніжинської міської ради під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

У Чернігові отримали свої сертифікати перші випускники та випускниці школи гідів

У Чернігові отримали свої сертифікати перші випускники та випускниці школи гідів 08:39

У Чернігівському ТІЦ 30 червня відбувся перший випуск "Школи гідів", започаткованої управлінням культури та туризму міської ради в грудні 2019 року з метою підготовки і надання якісних послуг екскурсантам та туристам нашого міста.

24 сесія облради: найбільше прийнятих рішень стосувалось галузі охорони здоров’я, сфери кадрових питань, управління комунальною власністю

24 сесія облради: найбільше прийнятих рішень стосувалось галузі охорони здоров’я, сфери кадрових питань, управління комунальною власністю 08:27

Голова обласної ради Ігор Вдовенко відкрив чергове пленарне засідання хвилиною мовчання. Спікер зазначив, що війна на сході України не припиняється ні на день. І, на жаль, захищаючи рідну землю, гинуть наші герої, воїни-земляки. В їх числі: Ігор Кістерний уродженець міста Семенівка та Володимир Черненко, родом із села Мамекине Новгород-Сіверського району.

Весняно-літня нерестова заборона на Чернігівщині захистила риб та раків від незаконного вилову

Весняно-літня нерестова заборона на Чернігівщині захистила риб та раків від незаконного вилову 08:20

30 червня завершився період заборони на вилов риби та інших водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах Чернігівської області.

Питання надходжень єдиного внеску розглядались під час зустрічі

Питання надходжень єдиного внеску розглядались під час зустрічі 08:09

Темою робочої зустрічі, яка відбулась днями у Головному управлінні ДПС у Чернігівській області, стали питання надходження до бюджетів єдиного внеску.