Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 19 червня, 16:37:13

Відбулось відкриття виставки живописних та графічних творів Валентини Олешко

05.03.2018   09:12Агенцiя

3 березня в Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана відбулось відкриття виставки живописних та графічних творів Валентини Олешко «Гармонія весни».

Художницю привітали начальник відділу культурного розвитку та економічних питань Департаменту культури і туризму національностей та релігій Чернігівської облдержадміністрації Ліна Георгіївна Артюхова та директор музею Ірина Ральченко.

Валентина Олешко – мисткиня з Черкас, народилась у невеликому містечку на Чернігівщині, що зветься Ладан. Навчалась у Миргородському керамічному технікумі імені Миколи Гоголя.
Після навчання почались робочі будні спочатку на Прилуцькому машинобудівному заводі, а потім на Черкаському. Кінець 80-х та 90-ті роки накрили хвилею боротьби за виживання, однак і тоді Валентина не полишала пензля.

З народженням доньки світ для мисткині став вдвічі яскравішим, веселішим, певно і тривожнішим. Знову постає жага до творчості вона створює керамічні сувеніри та пише живописні роботи.

Все частіше її ваблять чудові квіти, краєвиди, а в її творчому доробку з’являються натюрморти і пейзажі, сповнені щиросердного захоплення і замилування оточуючим світом. Зачарування природою є станом нестійкої гармонії між чимось зовнішнім, що привернуло погляд, і внутрішнім – душею, яка прокинулась. У своїх роботах мисткиня акцентує увагу, на тому, що можна осягнути в процесі споглядання у стані повного медитативного спокою, і водночас, на природному, простому, невибагливому.

В експозиції представлено 20 живописних та графічних творів художниці.


Чернігівський обласний художній музей ім. Григорія Галагана

Останні новини Чернігівщини

Результат Драгера — 2,25 проміле: патрульні відсторонили від керування нетверезого водія 16:36

Нещодавно патрулюючи вулицею Федора Уманця, за порушення ПДР інспектори зупинили автомобіль Mercedes-Benz 200 D.

Формуючи культуру пам’яті: у Чернігові відбулася зустріч із представницями ГО «Вшануй» 16:13

19 червня в Чернігівській міській раді відбулася робоча зустріч із Катериною Даценко та Єлизаветою Плескачовою — представницями громадської організації «Вшануй», яка займається розвитком культури пам’яті в Україні та популяризацією загальнонаціональної хвилини мовчання.

Понад 3,1 млн грн надійшло до місцевого бюджету за адміністративні послуги, надані землевпорядниками Чернігівщини з початку 2026 року 15:44

З початку поточного року землевпорядники Чернігівської області спрямували до загального фонду місцевого бюджету 3,101 млн грн за надані населенню адміністративні послуги з питань ведення Державного земельного кадастру.

Через отримані травми загинула пасажирка: повідомлено про підозру водію, який керував автомобілем напідпитку 15:10

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру 51-річному жителю Прилуцького району Чернігівської області у порушенні правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом у стані алкогольного сп'яніння, що спричинило смерть потерпілого (ч. 3 ст. 286-1 КК України).

Підготовка до нового навчального року: нарада з керівниками закладів освіти Чернігівщини 14:39

На Чернігівщині активно триває робота з керівниками установ освітньої сфери. Поступово реалізується підготовка закладів до нового навчального року та опалювального сезону.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини