Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 13 квітня, 15:37:10

86-й театральний сезон у драмтеатрі закрили прем’єрою

25.06.2012   07:24

86-й театральний сезон, який розпочався у жовтні минулого року, завершується. Але творчий колетив Чернігівського обласного академічного музично-драматичного театру імені Т. Шевченка вирішив порадувати свого глядача прем’єрою.

Трагіфарс на 2 дії — “Нельська вежа» написана Олександром Дюма. У спектаклі задіяні наші чернігівські актори, а постановку здійснив запрошений режисер з Києва Ігор Задніпряний.
 
Це молодий режисер, якому було цікаво поставити серйозну роботу на сцені академічного театру, до цього він працював актором і ставив вистави лише у невеличких камерних театрах по всій Україні. Про постановку п’єси " Нельска вежа" режисер каже, робота була напруженою, ажде це класика, мелодрама, яка сьогодні не дуже актуальна, а глядач сприймає цей матеріал наївним.
 
Режисер не приховує, що був момент, коли здавали нерви, але він взяв силу в кулак і п’єсу таки вдалось допрацювати. Чернігівські актори кажуть, непросто було виконувати поставлені режисером завдання.
 
Навідмінну від молодих, досвідчені актори швидко влилися у роботу, часу для конфліктів у них не було.
 
У п’єсі " Нельска вежа" мова йде про французьку королеву Маргариту Бургунську та капітана Бурідана, її чоловіка. Кожну ніч королева та дві її сестри влаштовували оргії, на які запрошувались красиві дворяни. Хлопцям зав’язувались очі, а після ночі кохання їх вбивали, а тіла викидали у річку, оскільки Маргарита боялася, що про її зради дізнається чоловік. Щоправда, на нашій сцені використали власний режисерський хід, коханцям королеви очі не зав’язували, тільки королеві доводилось надягати маску, аби приховати обличчя.

http://www.newch.tv/profile_main1.php?itemid=2082

Останні новини Чернігівщини

В області триває комплекс весняно-польових робіт

В області триває комплекс весняно-польових робіт 12:10

Цьогорічний посів ярих сільськогосподарських культур (прогноз майже 1 млн 33 тис. га) розпочато на три тижні пізніше 2020 року.

Прилуки: апаратна нарада з актуальних питаннь життєдіяльності

Прилуки: апаратна нарада з актуальних питаннь життєдіяльності 11:55

12 квітня міський голова Ольга Попенко провела нараду з заступниками міського голови, начальниками управлінь, відділів міської ради, керівниками підприємств комунальної сфери та медичних установ.

Ніжин: оновленно матеріально-технічної бази Ніжинських медзакладів

Ніжин: оновленно матеріально-технічної бази Ніжинських медзакладів 11:42

12 квітня для КНП «Ніжинська міська стоматологічна поліклініка» доставили нове обладнання.

Анна Коваленко: Ситуацію з поширенням COVID-19 в Чернігівській області вдалося взяти під контроль, показники захворюваності поступово стабілізуються

Анна Коваленко: Ситуацію з поширенням COVID-19 в Чернігівській області вдалося взяти під контроль, показники захворюваності поступово стабілізуються 11:30

Впродовж останніх двох тижнів Чернігівська область перебувала в "червоній" карантинній зоні. Голова обласної державної адміністрації Анна Коваленко зазначила, що ці 14 днів – це мінімальний період, після якого можна робити висновки про ефективність жорстких карантинних заходів.

Бійця з Чернігівщини нагороджено орденом

Бійця з Чернігівщини нагороджено орденом "За мужність" (посмертно) 11:15

Старшого солдата Сергія Петраускаса, уродженця Ічні, за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).