Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 1 липня, 19:48:16

Відбулися благодійні концерти для учасників АТО та членів їх сімей

12.02.2018   16:26

11 лютого за підтримки Чернігівського міського голови Владислава Атрошенка в Міському Палаці культури відбулися благодійні концерти для учасників АТО, членів їх сімей та родин Героїв Небесної Сотні.

У концерті взяли участь заслужена артистка естрадного мистецтва України Божена Дар та переможець телепроектів «Битва Хорів» та «Голос країни»Ростислав Кушин. Артисти неодноразово з концертами відвідували бійців АТО у зоні військових дій на Сході країни.


Міська влада Чернігова опікується  захистом прав бійців АТО та їх родин. При Чернігівській міській раді у 2016 році як консультативно-дорадчий орган створена Рада ветеранів АТО, членів їх сімей та сімей загиблих воїнів АТО. 

Також Чернігівська міська рада затвердила Програму підтримки учасників АТО та членів їх сімей – мешканців Чернігова, у рамках якої надається матеріальна допомога на вирішення соціально-побутових питань бійців АТО та їх сімей, а також морально-психологічна підтримка. Міська рада взяла шефство над військовими  частинами та виділяє необхідні кошти Чернігівському гарнізону.

За участю Ради ветеранів АТО розподілені 198 земельних ділянок для бійців та членів сімей загиблих. Місто надає низку пільг для бійців АТО, аби допомогти їм вирішити соціально-побутові проблеми та висловити їм свою вдячність і повагу за захист нашої країни від агресора. За роки війни на сході країни понад 2,5 тисячі чернігівців боронять незалежність України на східних рубежах. На сьогодні у місті проживає 57 сімей загиблих воїнів АТО.


Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму 17:08

Усі укриття у Чернігові вже приводять до ладу. Виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив Програму удосконалення мережі найпростіших укриттів на 2022-2023 роки.

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини 17:07

Військова агресія російської федерації завдала шкоду не тільки життю і здоров’ю людей, а й інфраструктурі населених пунктів.

Модульні будинки у громадах. Як забезпечити житлом тих хто його втратив через війну?

Модульні будинки у громадах. Як забезпечити житлом тих хто його втратив через війну? 17:03

Тисячі житлових будинків знищили росіяни за час нового вторгнення. Мільйони українців покинули свої домівки й сьогодні не мають також житла. Як забезпечити таку кількість людей житлом?

Рятівна місія зі щасливим фіналом: на Ічнянщину повернули 11-річного хлопчика із Донецька

Рятівна місія зі щасливим фіналом: на Ічнянщину повернули 11-річного хлопчика із Донецька 10:52

До бабусі на Ічнянщину з тимчасово окупованого Донецька вдалося повернути 11-річного Олександра.

Майже сотня дітей з Чернігівщини оздоровлюється на Закарпатті

Майже сотня дітей з Чернігівщини оздоровлюється на Закарпатті 10:48

Тиждень тому 94 вихованці п’яти закладів освіти інтернатного типу з Чернігівщини поїхали оздоровлюватися до Закарпаття.

АНОНСИ ПОДІЙ