Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 4 липня, 15:59:09

Музей раритетної залізничної техніки буде у Сновській громаді

12.02.2018   14:41

У лютому в депо "Сновськ", що знаходиться на території Сновської громади, розпочнеться робота із створення Музею раритетної залізничної техіники.

Сюди будуть перевезені 12 раритетних паровозів та інші зразки техніки, які збереглися на українських залізницях, для відновлення та реставрації.

Як стало відомо Чернігівському Центру місцевого розвитку, створеному за підтримки програми "U-LEAD з Європою", підприємство "Укрзалізниця" планує відкрити технологічний центр і виробничу базу для ремонту на базі Сновського локомотивного депо, а також музей раритетної залізничної техніки.

«Депо чекають оновлення та розвиток. Є плани сконцентрувати тут усю старовинну залізничну техніку – паровози, вагони, а також створити умови для її відновлення та подальшого показу як історії розвитку залізничного транспорту», - зазначив Роман Веприцький, в.о. директора регіональної філії «Південно-Західна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» під час візиту до Сновська.

Проте підприємство не збирається обмежуватися лише створенням музею раритетної техніки. За словами Романа Веприцького для відтворення історичного вигляду самого депо, будуть проведені реставраційні роботи, які повернуть будовам архітектуру минулого століття.
Ще одним напрямком розвитку депо "Сновськ" стане виготовлення запчастин до локомотивів та іншої залізничної техніки для всієї мережі "Укрзалізниці".

Працівники депо мають досвід відновлення раритетної залізничної техніки. Наприклад, у грудні минулого року майстри змогли запустити паровоз Л-4600, побудований Луганським заводом у 1952 році. І це не єдиний приклад успішної реставрації.

Музей раритетної техніки у Сновській громаді в поєднанні з іншими культурно-історичними пам'ятками, чистим повітрям, річкою та лісом стане однією з "родзинок" туристичних програм та ескурсійних маршрутів Чернігівської області.
 

Останні новини Чернігівщини

Прикордонники Чернігівщини та Сумщини не фіксують, щоб ворог формував ударні групи

Прикордонники Чернігівщини та Сумщини не фіксують, щоб ворог формував ударні групи 15:48

На кордоні з рф у межах Чернігівської та Сумської областей росія продовжує утримувати окремі підрозділи збройних сил, а саме в прикордонних районах Брянської та Курської областей.

Як Чернігівщина готується до ймовірного наступного вторгнення Росії

Як Чернігівщина готується до ймовірного наступного вторгнення Росії 15:43

П'ять громад Чернігівщини (Корюківська, Сновська, Новгород-Сіверська, Городнянська) визначені місцями проведення бойових дій. В області ані дня без обстрілів: мінометних і артилерійських по прикордонних населених пунктах або ж подалі, як-от до Десни чи Прилук, ракетами.

На Чернігівщині прикордонники знайшли диск із документами військової частини рф, яка брала участь у війні проти України 15:20

На носії знаходиться більше сотні гігабайт даних про зенітно-артилерійський підрозділ рф з-під москви: штатно-посадовий розпис з біографіями російських військових, технічна документація озброєння та військової техніки.

Поліцейських Чернігівщини відзначили за сумлінну службу з нагоди професійного свята

Поліцейських Чернігівщини відзначили за сумлінну службу з нагоди професійного свята 14:47

4 липня, в Головному управлінні Національної поліції в Чернігівській області відбулося урочисте нагородження кращих поліцейських.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини