Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 14 квітня, 13:30:05

"Міф" першим побачив чернігівський глядач

29.01.2018   11:07Агенцiя

Документальний фільм «Міф» про всесвітньовідомого оперного співака Василя Сліпака, який добровольцем пішов до зони АТО та загинув від кулі снайпера, презентували 26 січня в Чернігові.

Це був перший допрем’єрний показ стрічки (в турі 19 міст), у прокат вона вийде з 8 лютого. Загалом на створення картини пішло більше мільйона гривень та півтора роки часу.

Як зазначив режисер фільму Леонід Кантер, отримали десятки годин відео із Василем, що і стало основою роботи.

Команда тішиться, що їх задумку підтримали чимало людей з різних куточків світу: хто фінансово, хто організаційно, хто морально. Адже все це робиться з метою розповісти, що справжні герої серед нас.


Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Атака дронів на Чернігів: є влучання в адмінбудівлі та постраждалі 12:04

У центрі Чернігова зафіксовано влучання безпілотного літального апарата в адміністративну будівлю. Про це повідомляє міська військова адміністрація.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:59

Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 7 пожеж.

Спробувати професію на практиці: як у Чернігові змінюють підхід до профорієнтації 09:07

У закладах освіти міста Чернігова триває національне пілотування системи профорієнтації, яке реалізовує швейцарсько-український проєкт DECIDE разом із Міністерством освіти і науки України за підтримки управління освіти Чернігівської міської ради.

14 квітня: цей день в Україні і світі 09:00

День 1511 Російська агресія - Day 1511 Russian aggression

Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34

Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини