Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 3 жовтня, 06:44:23

Художній текстиль Наталії Онанко експонують у чернігівському музеї

15.01.2018   07:52Агенцiя

12 січня у Чернігівському обласному художньому музеї ім.Григорія Галагана відбулось відкриття виставки робіт члена Національної спілки художників України Наталії Онанко. На виставці, що носить назву "Диворитми", представлені художні роботи в техніках художній текстиль і витинанка.

Наталія Онанко – чернігівська художниця, відома в Україні своїми чарівними та життєдайними акварелями. Вона успішно навчає живопису студентів Ніжинського коледжу культури і мистецтв ім. М. Заньковецької та безупинно навчається сама. Творчий неспокій спонукає її до постійного розвитку, а значна кількість персональних виставок засвідчує високий творчий потенціал мисткині, що не зупинилась у пошуках втілення образів лише графічними та живописними засобами. Вона завжди прагне до довершеності, до опанування новими техніками та матеріалами. Завдяки цьому останніми роками розкрилась ще одна грань таланту мисткині у царині художнього текстилю та витинанки. Наталія стала учасником Всеукраїнських виставок та мистецьких проектів декоративного мистецтва: «Світ Божий як Великдень», що відбувається у різних містах України ‒ Одесі, Дніпрі, Києві, Івано-Франківську; Різдвяні виставки (м Київ); «Пречиста» (м. Чернівці). Наполеглива робота із текстилем, захоплення витинанкою дали можливість висловити те, що подекуди складно вербалізувати. Це і своєрідне переосмислення нашої історико-культурної спадщини, і звернення до фольклору та української традиції, і філософське бачення дійсності.

Лейтмотивом виставки є календарно-обрядові свята. Чудово доповнюють експозицію роботи, створені під враженням подорожі до Карпат.Художній доробок Наталії Онанко свідчить про неповторність її світосприйняття, а пошуки засобів декоративності виявляються у кольорових диворитмах одухотворених творів, просякнутих великою любов’ю та захопленням навколишньою красою.

Привітати Наталію прийшли її вчителі - художники Василь Михайлюк, Тетяна Федоритенко, Тетяна Матвейцева, Наталія Войстрикова, колеги з Ніжинського коледжу культури і мистецтв ім. М. Заньковецької, друзі.


Чернігівський обласний художній музей імені Григорія Галагана

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 09:45

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортна пригода, 4 пожежі. Внаслідок цих подій загинули 2 особи.

Чернігівський спецпризначенець Віталій Костюченко: «Ми захищаємо свою землю, своїх рідних, своїх дітей» 09:39

Свідомо обрав професію захисника України, бо відчував, що велика війна з росією неминуча. Поліцейський інспектор-снайпер Віталій Костюченко стояв у витоків формування спеціального підрозділу «Чернігів», і вже десятий рік поспіль виконує бойову роботу в найгарячіших точках російсько-українського протистояння.

2 жовтня - цей день в Україні та в світі

2 жовтня - цей день в Україні та в світі 09:36

ДЕНЬ 586 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 586 RUSSIAN AGRESSION

 Чернігівська поліція проводить досудове розслідування за фактами приховування тяжкого злочину та розбещення неповнолітніх

Чернігівська поліція проводить досудове розслідування за фактами приховування тяжкого злочину та розбещення неповнолітніх 09:03

Вчора, 28 вересня, слідчі поліції відкрили провадження за статтею 396 Кримінального кодексу України (приховування тяжкого злочину) щодо посадових осіб установ освіти Чернігова, які могли приховати можливі факти розбещення неповнолітніх вчителем.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини