Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 12 липня, 03:25:55

Чернігівський Філармонійний центр поринув у казку

02.01.2018   09:31Агенцiя

19 грудня 2017 року - від дня Святого Миколая - розпочалися й до 8 січня 2018-го року триватимуть святкові розважальні програми для дітей у Чернігівському обласному філармонійному центрі фестивалів та концертних програм.

Маленьких гостей зустрічають вже у фойє філармонійного центру, де серед прикрашених до свята ялинок відбувається міні-вистава за участі улюблених казкових героїв. Діти одразу поринають у чарівний світ – фантастичні істоти зовсім поруч, спілкуються й танцюють з ними. З‘являється Святий Миколай, вітається з кожним маленьким глядачем, дякує за прочитані вірші – добрий і справжній!

І це тільки початок. Бо у залі на них вже чекають герої новорічної казки. Кілька місяців готувалися артисти й працівники філармонійного центру до зимових зустрічей з юними глядачами. Цього року обрали східні мотиви – з пригод відомого мандрівника-мореплавця Синдбада. «Синдбад. Невідома історія» - це зовсім нова версія знаменитої казки від Філармонійного центру. Захопливий пригодницький сюжет, колоритні персонажі, яскраві костюми у східному стилі, гарні пісні у чудовому виконанні, ефектні хореографічні постановки. Програма не лише весела й розважальна, але й освітньо-пізнавальна, пересипана безліччю приказок, дотепних жартів та повчальних виховних епізодів, які в такому емоційному обрамленні сприймаються легко й невимушено. Вистава захоплива й цікава як для маленьких глядачів, так і для дорослих, які залюбки беруть участь у новорічних розвагах разом зі своїми дітьми.

Задля гарного святкового настрою дітей та їхніх батьків працювали і продовжують працювати: автори сценарієв та текстів пісень Оксана Кравчук та Світлана Бунзяк, режисери-постановники Юрій Кравчук та Дмитро Обєдніков, балетмейстер-постановник Віктор Войников, художник-постановник Ірина Хрикіна. У ролі Синдбада-мореплавця – Костянтин Слободенюк. В інших ролях задіяні артисти філармонійного центру:  заслужений артист України Сергій Сулімовський, лауреати міжнародних та всеукраїнських конкурсів Інна Василенко, Дмитро Обєдніков, Ольга Печко, Віктор Войников, Ірина Єрмакова, Катерина Велика, Ольга Кузьменко, Наталія Цигоняко, Олександр Коваленко. Вистави відбуваються також завдяки Володимиру Попову, Олександру Єрмакову, Дмитрові Єременку, Дмитрові Матвієнку.

Чернігівський філармонійний центр фестивалів та концертних програм продовжує працювати для юних глядачів та їхніх батьків у Різдвяні й Новорічні святкові дні.


Віра Лобановська

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу міжрегіональної організованої злочинної групи, яка створила нарколабораторію промислових масштабів 16:42

Слідчі поліції Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо членів організованої злочинної групи. Фігуранти створили потужну лабораторію з виготовлення психотропів з подальшим їх збутом оптовими партіями до різних областей України. Злочинний прибуток наркоділків щомісяця сягав понад 25 мільйонів гривень.

Дігтярівський професійний аграрний ліцей здійснює підготовку кадрів для сільського господарства 16:10

Наразі в закладі освіти триває вступна кампанія, а отже кожен випускник дев'ятого або одинадцятого класу може стати учнем цього профтеху.

У Чернігові демонтують ще понад 30 незаконних тимчасових споруд 15:47

На засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради 9 липня 2025 року погодили рішення комісії з демонтажу тимчасових споруд. Йдеться про 32 об'єкти, які були встановлені без дозвільних документів у різних частинах міста.

У Прилуках поліцейські разом із рятувальниками продовжують проводити профілактичні рейди у місцях відпочинку поблизу водойм 15:07

Інспектори служби освітньої безпеки Прилуцького районного відділу поліції спільно з співробітниками ДСНС проводять профілактичну роботу серед населення, яка спрямована на запобігання нещасним випадкам під час літнього відпочинку біля води.

Поширював злочинний вплив та керував вчиненням злочинів – до 9 років за ґратами засуджено жителя Ніжинського району 14:47

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури вироком Ніжинського міськрайонного суду затверджено угоду про визнання винуватості та визнано винним жителя Ніжинського району у встановленні та поширенні злочинного впливу, втягненні неповнолітнього у протиправну діяльність, незаконному придбанні та зберіганні з метою збуту особливо небезпечного наркотичного засобу, незаконному зберіганні наркотичних засобів без мети збуту, крадіжці та вимаганні (ч. 3 ст. 27 ч. 4 ст. 185, ч. 4 ст. 189, ч. 2 ст. 255-1, ч. 1 ст. 304, ч. 2 ст. 307, ч. 1 ст. 309 КК України).