Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 17 червня, 13:42:02

У Чернігові відбувся дитячий пісенний конкурс "Яскраві діти України"

26.12.2017   08:19Агенцiя

У Чернігові в обласному академічному українському музично-драматичному театрі імені Т. Г. Шевченка розпочався гала-концерт обласного етапу пісенного конкурсу «Яскраві діти України». Участь у ньому беруть 29 учасників зі всієї Чернігівської області.

Цей пісенний конкурс організований в рамках Міжнародного фестивалю «SANREMOJUNIOR – Україна». Чернігів — восьме місто, де він проходить.

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко радо привітав усіх присутніх чернігівців та гостей міста з новорічними та різдвяними святами. Він побажав, щоб Святий Миколай охороняв кожного, дарував гарний настрій та багато гарних подарунків.

- Ви приїхали у найкраще, найталановитіше місто Чернігів. Сьогодні ми будемо отримувати надзвичайно великий позитив від виступів найкращих дітей. А потім переможець поїде на фестиваль у Сан-Ремо, - сказав міський голова. - Тільки ми самі зможемо зробити собі щастя в нашій країні. Бажаю гарного настрою, віри в майбутнє всіх українських міст.

Організатор дитячого конкурсу Чернігівської області та голова журі - народний депутат України Сергій Березенко. Голова оргкомітету конкурсу – народний депутат України Ярослав Москаленко. Також серед почесних журі — Тарас Петриненко, Юрій Рибчинський, Руслан Квінта, українські співачки Ілларія й Таяна.

 
Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Робоча група продовжує підготовку Стратегії розвитку Чернігівської громади 16:41

У Чернігові продовжується робота над розробленням проєкту Стратегії розвитку Чернігівської міської територіальної громади на період до 2027 року (з перспективою до 2034 року) та Плану заходів з її реалізації на 2026–2027 роки.

Збірна України з футзалу серед спортсменів з порушеннями зору — переможець міжнародного турніру в Севільї 16:19

З 11 до 14 червня в місті Севілья (Іспанія) відбувся міжнародний турнір з футзалу серед осіб з порушеннями зору.

Механізм проведення виплати разової грошової допомоги до Дня Незалежності України у 2026 році 15:28

У 2026 році розширено перелік категорій осіб, яким грошова допомога виплачується автоматично – більшості отримувачів додатково звертатися за виплатою не потрібно.

Майже 1300 випускників Чернігівщини отримали свідоцтва з відзнакою 14:34

У 2025/2026 навчальному році випускниками 11 класів стали 5685 учнів. З них, 588 школярів отримали свідоцтва про повну загальну середню освіту з відзнакою. Серед закладів освіти регіонального підпорядкування таких випускників 79.

Увага! Інформація щодо оцифрування трудових книжок після 10 червня 2026 року 13:49

Страхувальники, які не подали на оцифрування паперові трудові книжки, застраховані особи, які не зробили цього самостійно, зможуть це здійснити й після 10 червня 2026 року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини