Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 22 червня, 12:16:49

Учні дискутували: Чи тотожні поняття волонтер та благодійник у сучасному суспільстві?

09.12.2017   13:10

У Прилуцькій міській бібліотеці для дітей ім. Павла Білецького-Носенка 7 грудня відбувся бібліопутівник «Роби добро і говори про це» до Всеукраїнського дня благодійності та Міжнародного дня волонтерів. Відбувся захід для учнів 7-8 класів ЗОШ №10. Ведуча Оксана Проценко з учнями дискутувала «Чи тотожні поняття волонтер та благодійник у сучасному суспільстві?».

Принципи волонтерського руху беруть початок з ідеї створення організації Червоного хреста у 1859 році. Які завдання зараз ставить перед собою ця організація і чим займаються волонтери Прилуцького комітету товариства «Червоного хреста» розповіла Наталія Янина.

До волонтерського руху все частіше залучається молодь, адже саме вони прагнуть змінити своє життя на краще. І дуже приємно, що громадська організація «Українська Громадська рада» є прикладом благодійності і волонтерства у нашому місті, згуртовуючи молодь навколо себе у нещодавно відкритому Молодіжному центрі. Презентація про діяльність Української Громадської ради та Молодіжного центру Юлією Потіпакою викликала щиру зацікавленість у присутніх.

Людяність, милосердя, добро. Такі знайомі нам ці слова. Усе частіше ми говоримо про них, а чи кожна душа відкрита для добра? Чомусь сьогодні наше суспільство заражене вірусом егоїзму, зла і жорстокості. Зачерствіли людські серця, заросли ряскою байдужості до чужого горя, чужої біди. Де ж поділись ті риси, які з давніх-давен жили в характері нашого народу: чуйність і справедливість, уміння розділити чужий біль, допомогти знедоленому, нещасному, поділитись шматком хліба. І виходить так, що краще викинути той шматок хліба на смітник, аніж його віддати… Віддати тваринці, яка найбільш незахищена у нашому сьогоденні. Своїм волонтерським досвідом поділилася голова Прилуцької спілки захисту тварин Наталія Блінова, а бібліотекарі, у свою чергу, подали учням приклад благодійності – передали матеріали для утеплення собачих будок та посильну матеріальну поміч.


За інформацією Прилуцької міської бібліотеки для дітей ім. Павла Білецького-Носенка

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині майже 267 тис. пацієнтів отримали ліки проти серцево-судинних захворювань за програмою “Доступні ліки” 15:25

“Доступні ліки” – це програма, за якою українці з хронічними захворюваннями можуть отримувати необхідні ліки та медичні вироби безоплатно або з частковою доплатою. Їх вартість напряму аптеці відшкодовує Національна служба здоров’я України. Програма дозволяє зменшити фінансове навантаження на пацієнтів та збільшити доступність ліків.

Конфлікт “двовладдя” в Чернігові: яку участь в цьому приймають локальні медіа 15:18

Низка чернігівських медіа та пабліків в соціальних мережах вже понад півтора роки втягнута у протистояння між Чернігівськими міською радою та міською військовою адміністрацією. Це відображається на матеріалах видань, які присвячені висвітленню позицій сторін. Хто на чиєму боці, - розбираємося у цьому блозі.

Директорка центру реабілітації ветеранів Ксенія Возніцина: “Невидиме поранення потребує лікування так само, як і фізичне”

Директорка центру реабілітації ветеранів Ксенія Возніцина: “Невидиме поранення потребує лікування так само, як і фізичне” 15:11

Психічні травми у військових та цивільних, постраждалих від війни, — проблема масштабна, яка не зникне після завершення бойових дій. Радше варто очікувати, що насліки невидимих поранень тільки посилюватимуться та набуватимуть інших проявів. На цьому наголошує директорка Центру психічного здоровʼя та реабілітації ветеранів “Лісова поляна” Ксенія Возніцина.

Від фізичної до продовольчої безпеки: начальник ОВА відвідав Бахмацьку громаду 15:05

Свій робочий візит до Бахмацької ТГ начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус у супроводі начальника Ніжинської РВА Григорія Ковтуна та голови громади Павла Шимка розпочав із одного з навчальний закладів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини