Виставка "Два століття. Одна війна"
6 грудня в обласному молодіжному центрі урочисто відкрилась виставка «Два століття. Одна війна».
![](/uploads/19598-m.jpg)
Організатори заходу – Фундація «Вільні люди», Молодіжний Націоналістичний Конгрес, що діє під гаслом «Вір і Дій!», відокремлений підрозділ ГО «Всеукраїнська організація Самооборона Майдану» у Чернігівській області.
Експозиція присвячена 75-ій річниці створення Української Повстанської Армії. Це мистецьке поєднання сучасних документальних світлин російсько-української війни та архівних матеріалів часів визвольних змагань УПА.
Фотостенди вдало передають тяглість боротьби українців за свою державність протягом двох останніх століть.
Директор Департаменту з питань цивільного захисту населення та оборонної роботи ОДА Сергій Болдирєв і радник голови обласної ради Дмитро Никоненко за дорученням керівництва висловили вдячність організаторам за важливий внесок у справу національно-патріотичного виховання молоді.
Освятив виставку військовий капелан, отець Євген.
Фундатори експозиції також зробили поглиблене представлення відвідувачам кожного фотостенду.
Відділ інформаційного забезпечення та звязків з громадськістю виконавчого апарату обласної ради
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.