Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 19 червня, 22:31:45

Фотодокументальна виставка "Масовий голод 1946-1947 років в радянській Україні" в Чернігівському обласному художньому музеї

23.11.2017   08:39Агенцiя

Особливу увагу виставки приділено ролі керівництва СРСР І УРСР в призведенні громадян до голодної смерті.

З 15 листопада в Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана діє фотодокументальна виставка «Масовий голод 1946-1947 років в радянській Україні», з Національного музею «Меморіал жертв Голодомору» м Київ. Архівні документи із фондів Галузевого Державного Архіву Служби Безпеки України, Галузевого Державного Архіву Міністерства Внутрішніх Справ, Центрального Державного Архіву Громадських Об’єднань України, Архіву Центру Досліджень Визвольного Руху та Центрального Державного Кінофотофоноархіву України ім. Пшеничного свідчать про злочинні дії керівництва СРСР і УРСР проти українського народу – репресії, терор, тотальну викачка зерна та інших продуктів харчування в умовах суворої посухи і післявоєнної розрухи.

Фотодокументальна виставка «Масовий голод 1946-1947 років в радянській Україні» розкриває причини післявоєнного голоду в Україні, показує життя різних верств населення у ці роки та наслідки катастрофи.

Останні новини Чернігівщини

Найбільше він любив людей і небо: у Ніжині відкрили меморіальну дошку Герою України Данилу Мурашку 17:20

Сьогодні у Ніжині відбулося відкриття меморіальної дошки на честь нашого земляка, Героя України, легендарного військового льотчика, майора Данила Мурашка. Встановлено її на вулиці, яка віднедавна гордо носить його ім’я.

Результат Драгера — 2,25 проміле: патрульні відсторонили від керування нетверезого водія 16:36

Нещодавно патрулюючи вулицею Федора Уманця, за порушення ПДР інспектори зупинили автомобіль Mercedes-Benz 200 D.

Формуючи культуру пам’яті: у Чернігові відбулася зустріч із представницями ГО «Вшануй» 16:13

19 червня в Чернігівській міській раді відбулася робоча зустріч із Катериною Даценко та Єлизаветою Плескачовою — представницями громадської організації «Вшануй», яка займається розвитком культури пам’яті в Україні та популяризацією загальнонаціональної хвилини мовчання.

Понад 3,1 млн грн надійшло до місцевого бюджету за адміністративні послуги, надані землевпорядниками Чернігівщини з початку 2026 року 15:44

З початку поточного року землевпорядники Чернігівської області спрямували до загального фонду місцевого бюджету 3,101 млн грн за надані населенню адміністративні послуги з питань ведення Державного земельного кадастру.

Через отримані травми загинула пасажирка: повідомлено про підозру водію, який керував автомобілем напідпитку 15:10

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру 51-річному жителю Прилуцького району Чернігівської області у порушенні правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом у стані алкогольного сп'яніння, що спричинило смерть потерпілого (ч. 3 ст. 286-1 КК України).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини